HRüya Tabirleri

Hanım Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hanım Görmek

Rüyada hanım görmek anlamı, vefalı bir kimse ile ahbaplık kurulacağına ve bireyin hayatındaki kişilerin her zaman kendisine destek olacağına, yardım edeceğine alamettir. Kişi kendi hanımını görürse, iyi bir evliliği olacağını ve hane içinde hiçbir zaman sorun olmayacağını bildirir. Başka birinin hanımını görmek anlamı ise dedikodular yüzünden can sıkıntısı yaşamak veya eve gelen bir kimsenin kişi aleyhinde yapacağı bazı konuşmalar yüzünden o kişiyle arasında sorunlar olacağına yorumlanır. Güzel bir hanım görmek anlamı, iyi ve onurlandırıcı sözler duymaya, çirkin bir hanım görmek anlamı ise kişiyi derinden sarsacak bazı laf, söz yüzünden yaşanacak sıkıntılara alamet eder. Yaşlı bir hanım görmek anlamı, şefkatli bir eşe sahip olmak, aile büyüklerinden destek görmek anlamı manasına gelir.

Rüyada Yabancı Hanım Görmek

Kişinin hiç tanımadığı bir hanım görmesi, hakkında çirkin iftiraların gündeme geleceğinin habercisidir ve hayra yorulmadığı gibi, üzücü haberler almanın da işaretini verir. Rüya sahibinin iyi niyetini kendi çıkarları uğruna kullanan, bencil ve kötü kalpli bir kadının varlığına da alamet eden rüya, bireyin karşısına çıkacak bazı yabancı kişilere dikkat etmesi gerektiği hususunda da ikaz olarak görülmelidir. Genç ve güzel bir yabancı hanım gören erkekler için eşlerini aldatacaklarına veya yasak bir gönül ilişkisi yaşayacaklarına tabir edilir.

Rüyada Hoca Hanım Görmek

Güzel bir rüyadır ve kişi için son derece yararlı olacak gelişmelere haber verir. İstenilen hayat standartlarına ulaşmanın habercisi olan rüya, umutsuzluklardan kurtulacak olmanın, hayata yeniden başlamanın, dört elle yaşama sarılmanın ve sıkıntıları önemsemeden yoluna devam edecek olmanın da alametidir.

Rüyada Hanım Görmenin Psikolojik Yorumu

Öğretmen fobisi olan veya orta yaş üzeri bayanlara karşı aşırı çekingen olan erkeklerin bilinçaltını simgeler. Genellikle kadın figürü ile ilgili bazı sıkıntıları olan kimselerin, normal, gündelik yaşamlarında kadınlarla aralarında oluşan tuhaf mesafeye ve aşılamayan sıkıntılara alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu