HRüya Tabirleri

Hap Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hap Görmek

Rüyada hap görmek anlamı, moral bozukluğuna, keyifsizliğe, yaşam enerjisinin düşmesine, tüm ağız tadının kaçmasına neden olacak bir sorunun baş göstereceğine tabir edilir. Rüya sahibi için beklenmedik sıkıntıların yaşanmasına ve bireyin hazırlıksız yakalanacağı borçlara düşüp gafil avlanmasına işaret eder. Geçici üzüntü ve problem anlamına gelir. Bazen de rüya sahibinin fedakârlığına, inceliğine, düşünceli davranmasına rağmen bazı kimselerden nankörlük görüp, hayıflanacağına ve çok üzüleceğine kılavuz eder.

Rüyada Hap İçmek

Rüyada hap içmek rüya sahibinin umutlarının yıkılmasına ve bazı tatsız olayların yaşanmasına yorulur. Fakat bu tatsızlıklar sayesinde rüya sahibi silkelenip kendisine gelecek ve deyim yerindeyse bir uğursuz bin nasihatten iyidir misali olaydan ders alıp, çok şey öğrenerek aynı hatanın tekrarına düşmeyecek demektir.

Rüyada Hap Almak

Rüyada hap almak iki türlü tabir edilir, eğer hap içmek anlamında alınıyorsa soruna ve zorluğa, parayla alınıyorsa rüya sahibinin meslek ya da ticaret hayatında önemli bir hamle yaparak, rakiplerini geride bırakacağına ve düşman çatlatacağına tabir edilir.

Rüyada Hap Yutamamak

Rüyasında hap yutamadığını gören kişi etkisinden kolay kolay kurtulamayacağı bir olay yaşayacak demektir. Zorluk ve meşakkat anlamına gelir. Rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağı kadar çaresiz olacağı ve yalnızlığa düşeceği bir problemin meydana geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada İlaç Görmek

Rüya sahibinin dinde ve huyda güzel oluşuna, şahsiyetli duruşuna, kültürlü ve karizmatik kimse olduğuna kılavuz eder. Bazı rüya tabirleri ise bu rüyayı, rüya sahibinin bu özelliklerde bir kişi ile tanışıp dost olacağına yorumlarlar.

Rüyada İlaç Yazdırmak

Rüyada ilaç yazdırmak, uçak, otobüs ya da vapur bileti alarak bir yola çıkmaya işaret eder. Rüya sahibinin yıllık izini için köyüne ya da bir tatil kasabasına gidip, kafa dinlemesine yorumlanabilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu