HRüya Tabirleri

Hap İçmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hap İçmek

Rüyada hap içmek, bireyin hastalıklarına şifa bulmasına, sıkıntılarından kurtulmasına, borç ödemeye ve her türlü üzüntüden kurtulmaya alamettir. Rüyada hastalanan ve bu nedenle de hap içtiğini gören kişi bir hayra ulaşır. Hapın tesir edip iyileştiğini görmeniz, manevi rahatsızlıklarınızdan kurtulacağınızın eğer varsa ailevi problemleri atlatacağınızın göstergesidir. Rüyada hapı suyla içmek, size yardım edecek ve ümit ettiğinize ulaşmanızı sağlayacak hayırlı, iyi huylu bir adama alamettir. Hapı içtiğini lakin fayda etmediğini görmeniz ise beklentilerinizin boşa çıkacağına, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine, arzularınıza ulaşamayacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Hap İçerek İntihar Etmek

Rüyada hap içtiğini ve intihar ettiğini görmek anlamı, büyük bir günah işlemeye alamettir. Bu rüyayı gören kişi güzel amelleri terk ederek kötülük yapmaya başlar. Aynı zamanda ve anda doğru yoldan ayrılmaya, bireyin fena durumların içinde kalmasına kötü arkadaşlar edinmeye, birçok sıkıntıya maruz kalmaya da yorumlanmaktadır. Rüyada hap içerek intihar eden ve sonunda ölen kişiye bir bela veya uğursuz ulaşır. Bu rüya dünyevi ıstırapların habercisidir. İntihar eden lakin ölmeyen kişi ise, günahlarına tövbe eder. Bu rüya kötü bir durumdan iyi bir duruma geçme anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada İlaç Almak

Rüyada ilaç alan kişi eğer hasta ise yakın zamanda ve anda iyileşir. Rüyada hastalık için ilaç almak iyiye yorumlanır. Maddi manevi hastalıklara şifa bulma anlamına gelir. Rüyada doktorun size ilaç yazması, birtakım sıkıntılardan kurtulmak için önünüze çıkacak fırsatların ve çözüm önerilerinin habercisidir. İlaç alıp iyileşmek hayırlı iken iyileşmemekte ise hayır yoktur.

Rüyada Hap İçmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada hap içmek, kişi eğer hasta ise, bu durumun bilinç altına işlemiş halidir. Rüyasında ilaç içen kimse, birtakım sorunlardan uzaklaşma isteği içerisindedir. Aynı zamanda ve anda gerçek hayatında hasta olan kişilerin gördüğünün ve yaşamında sürekli hap almak zorunda kalanların bu durumun bilinç altından rüyalar sonucunda ortaya çıkmasının göstergesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu