HRüya Tabirleri

Hapishanede Olmak Rüya Tabirleri

Rüyada Hapishanede Olmak

Rüyada hapishanede olmak, alimler tarafından farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazılarına göre bu rüya bireyin dünyevi sıkıntılardan kurtulması anlamına gelmektedir. Özellikle günah batağına saplanmış ve tüm gayesi dünya olmuş insanlar için bu rüya günahlardan tövbeye ve hatalardan dönmeye yorumlanır. Bazen de hapiste olmak özgürlüğe kavuşmaya, size bağ olan ve canınızı sıkan kimselerden uzaklaşmaya, gurbete gitmeye veya uzun bir yolculuğa çıkmaya alamettir. Hapishanede olan bir adamın bu rüyayı görmesi yakında özgürlüğüne kavuşmasına, iftiraya uğrayanlar için temize çıkmaya ve suçsuz olduğunun anlaşılmasına yorumlanabilir.

Rüyada Hapishanede Yattığını Görmek

Rüyada ceza aldığını ve bu nedenle de hapishanede yattığını gören kişi, hatalarının sonuçlarına katlanmak zorunda kalır. Bu rüya eğer suçsuz yere hapse girdiğinizi görmüşseniz gerçek hayatta size atılacak bir iftiraya veya suçsuz yere itham edilmeye yorumlanır. Suçlu olduğu için hapse giren kişi dünyada da bir hata işler veya insanlara eziyet eder. Hapishanede yattığını görmek anlamı bazen de dünyaya gereğinden fazla meyletmeye, zevk ve sefaya dalarak kendisini kaybetmeye ve maneviyatı terk etmeye kılavuz eder. Sizin değil de bir yakınınızın hapse düşmesi ise, size muhtaç olacak bir akrabaya ve ona yardım etmeye alamettir.

Rüyada Hapishanede Mahkum Görmek

Rüyada hapishanede kalan mahkûm görmek anlamı, karşınıza çıkacak farklı niyetlere sahip insanlara alamettir. Bu rüyayı gören kimse çevresinde dolaşan dost görünümlü düşmanların saldırısına ve onların hilelerine maruz kalır. Aynı zamanda ve anda bu rüya sizi ahiret hayatından uzaklaştıracak ve günaha girmenize vesile olacak kişilerin sembolüdür.

Rüyada Hapishanede Olmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada hapishanede olmak bireyin iç dünyasında kendisini sıkışmış ve bunalmış hissetmesinin bir tezahürüdür. Normal hayatında kalabalıklar içinde bile yalnız olan veya yaşadığı hayattan zevk almadığı için kendisini terk edilmiş hisseden bireyin içindeki bu psikolojinin yansımasıdır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu