HRüya Tabirleri

Hapisten Çıkmak Rüya Tabirleri

Rüyada Hapisten Çıkmak

Rüyada hapisten çıkmak, düşüncelerinde özgür olmak ve kendini ifade edecek mecralar bulmak demektir. Özellikle bireyin rüştünü ispat edeceği anlamına gelir ve hangi ortama girilirse girilsin saygıyla karşılanılacağına ifade edilir. Gerçek hayatta da hapiste veya tutuklu olan kimselerin beraat edeceklerine, esaret altındaki günlerin sonuna yaklaştıklarına ve rahat bir nefes alıp, özgürlüklerinin tadını sonuna kadar çıkaracaklarına işaret eder. Hayatın tüm cömertliklerinden ve güzelliklerinden yararlanılacağını müjdeler. Yeni fırsatların habercisi olduğu gibi, mevcut durumun sona ereceğini ancak bu bitişin aslında kişi için yeni ufuklar açacağını, yaşanacak sonda hayır olacağını bildirir. Kötü görünen bir olayın fırsatlarla dolu olacağını, bireyin sezgileriyle, aklını ve zekasını kullanarak kendisine yeni bir yol çizmesi gerektiğine vurgu yapar ve şartların yerinde olduğunu ifade eder.

Rüyada Hapisten Kaçmak

Doğruluktan ve haktan ayrılmadan yaşayan rüya sahibinin, çıkış yolu bulamadığı bir konuda kendisini yetersiz göreceğine ve bir an evvel sonuca ulaşmak için yanlış metotler deneyeceğinin tabiridir. Her şeye kestirmeden ulaşmanın sonuçta kişiye bazı pişmanlıklar yaşatabileceğini, daha huzurlu bir hayata sahip olmak için mutlaka doğru yoldan ayrılmadan hareket etmek gerektiğini bildirir. Baskı altında kalmak veya aşırı sorumluluk almak nedeniyle hareket alanının kısıtlanması demek olan rüya, bir süreliğine özel hayata zaman ayırmakta zorluk çekileceğinin de altını çizer.

Rüyada Hapiste Olmak

İlerleyen günlerin kişi için çok rahat geçmeyeceğini, çok büyük problemler yaşanmasa dahi yetişmesi gereken işlerin kişi üzerinde çok ciddi bir baskıya neden olacağını bildirir. Bir süre özgürlüğüne kavuşamamak ya da istenildiği gibi hareket etmekte güçlük çekmek, çok fazla yük ve sorumlulukla boğuşmak zorunda kalmaktan kendine zaman ayırmamak anlamına gelir.

Rüyada Hapisten Çıkmanın Psikolojik Yorumu

Aşırı çalışmak, iş yoğunluğundan bunalma gibi durumlar yüzünden bireyin nefes alamadığını hissetmesi ve kendisine zaman ayırma ihtiyacı duyduğunu bildirir. Aşırı sorumluluk yüklenen kimselerin diledikleri gibi hareket edememelerinden ötürü duydukları sıkıntının da tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da Yorumlar

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu