HRüya Tabirleri

Hapisten Kaçmak Rüya Tabirleri

Rüyada Hapisten Kaçmak

Rüyada hapisten kaçmak, bireyin Allah ’a sığınacağına ve dini vecibelerini yerine getirmeye başlayacağına, hak yolunda bir yaşam süreceğine yorulur. Rüyasında tanıdığı birini hapisten kaçarken görmek anlamı, o kimsenin kendisinden yardım talebinde bulunacağına alamettir. Tanımadığı birini hapisten firar ederken görmek anlamı ise, yakın zamanda ve anda kendisiyle tanışmayı arzu eden, yoğun ilgi duyan biriyle tanışacağına kılavuztir.

Rüyada Hapisten Kaçmaya Çalışmak

Rüyasında hapishaneden kaçmaya çalıştığını gören kişi, hayatındaki olumsuzluklardan uzaklaşır ve huzurlu bir hayata adım atacağı büyük bir gelişme yaşar.  Pek çok isteği yerine gelir ve her konuda şansı açılır. Olumsuz açıdan ise sahtekar bir kimseyle tanışılacağına, iş hayatındaki yoğun sorumluluklar neden ile sağlığın bozulacağına ve akraba olan kişilerle sorunlar yaşanacağına kılavuz eder.

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek anlamı, bireyin maddi açıdan büyük borçlar altına gireceğine ve kanunen sıkıntı yaşayacağına alamettir. Büyük üzüntüler yaşanacağına ve şiddete maruz kalınacağına da yorumlanabilir. Aynı zamanda ve anda rüyayı gören kişi bir erkekse kendisine sıkıntı verecek ve huzursuzluk yaratacak bir eşe sahip olur. Hileli bir durumla karşılaşılacağına, iftiraya maruz kalınacağına, mevki olarak büyük makamlarda olan kişilerle ilişkiler kurulacağına da yorumlanır. Kişinin tembel bir hayat süreceğine ve fakir bir hayat süreceği tabir edilir. Rüyada hapishanede ışık süzülen bir pencere görmek anlamı ise, Allah katında o bireyin ettiği tüm duaların karşılık bulacağına, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına alamettir.

Rüyada Hapse Girmek

Rüyasında kendisini hapse girerken gören bireyin ömrü Allah ’a yakışır şekilde sürer ve uzun olur. İslam alimlerine göre rüyada hapishaneye girmek kişiye üzüntü veren büyük bir olaya da tabir olur. Rüyada kendi isteği ile hapishaneye giren kişi tüm günahlarından arınır ve temiz bir hayata kavuşur. Hapse girip, kısa bir süre sonra hapisten kurtulduğunu gören kişi hasta ise tez zamanda ve anda şifa bulup iyileşir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu