HRüya Tabirleri

Hapse Girdiğini Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hapse Girdiğini Görmek

Rüyada hapse girdiğini görmek anlamı, bireyin sağlık açısından sorun yaşamadan uzun ve kısmetli bir ömre sahip olacağına işaret eder. Uzun süredir ayrı kalınan ve hasret çekilen dostlarla görüşüleceğine, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına da kılavuztir. Görülen hapishanenin dini açıdan bir işareti varsa, bireyin çok yüklü bir borç altına gireceğine, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına alamettir. Hapishane görmek anlamı genel olarak bireyin bir engele maruz kalacağını gösterdiğinden, rüyada hapishaneye girmek de büyük bir sorunla yüz yüze gelmek manasında yorumlanmaktadır.

Rüyada Kendi İsteği İle Hapishaneye Girmek

Kişi kendi arzusu ile bir hapishaneye girdiğini görüyorsa, günah işlemeyeceği bir hayatı tercih eder. Hapishane görmek anlamı genellikle dünya işleri ile yorumlandığından, kişi hapse girmek isterse, dünya işleriyle daha çok ilgilenecek anlamına da gelir. Olumsuz açıdan ise iftiraya maruz kalınacağına veya kem sözlü bir eş sahibi olunacağına, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına da yorumlanabilir.

Rüyada Hapis Cezası Almak

Kişinin hayatındaki tüm sıkıntılarından kısa süre içinde, zahmetsizce kurtulacağına ve genel olarak mutlu haberler aldığı, yüce gönüllü kişilerle tanışacağı şeklinde yorulur.  Olumsuz açıdan ise arka arkaya gelen uğursuzluklara tabir edilir. Aksi giden işlere ve şiddetli tartışmalar içine girileceğine de işaret eder.

Rüyada Hapse Girip Kaçtığını Görmek

Rüyasında hapse düşüp, ardından da kaçtığını gören kimse, önce kendisini ve hayatını sınırlandıran bir durum içine girip, bir müddet sonra da bu sıkıntılı durumdan kurtulur. Genellikle düz anlamı ile yorumlanan rüyada hapse girip kaçan kişi bir başkası ise, o bireyin sizden yardım beklediğine ve zor günler geçirdiğine kılavuztir. Aynı zamanda ve anda rüyayı gören bireyin gizli bir hayranı olduğunu ve yakında o kişiyle tanışacağını da tabir eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu