HRüya Tabirleri

Hapşırmak Rüya Tabirleri

Rüyada Hapşırmak

Rüyada hapşırmak, rüyayı gören bireyin rahata kavuşacağına, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, kötü günlerin izlerini silmeyi başaracağına ve mutlu günlere kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi her türlü illetten, melanetten, uğursuzluktan ve şanssızlıktan kurtulacak demektir. Borçları kolaylık ödemeye, kazançtan yana kara geçmeye, birikim yapmaya, şifa ve can bulmaya kılavuz eder.

Rüyada Hapşırdığını Görmek

Rüyayı gören bireyin ferahlığa kavuşacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına, stresini atacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Hapşıran Birini Görmek

Rüyayı gören bireyin geçim derdinin biteceğine bu sayede yaşamındaki en ciddi, en önemli ve en büyük sorunun ortadan kalkacağına işaret eder. Rüya sahibinin makamının yükseleceğine, gelirinin garanti olacağına, malının, parasının, bağının ve bahçesinin de artacağına rivayet edilir ve hayırlara alamet eder.

Rüyada Aksırmak

Rüyayı gören bireyin üzerinde çok göz olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin başarılarının, aile saadetinin, yaşam enerjisinin ve neşesinin bazı kişiler tarafından kıskanıldığına ve bireyin de o insanların olumsuz enerjilerinden ve duygularından kötü şekilde etkilendiğine tabir edilir.

Rüyada Sümkürmek

Rüyayı gören bireyin gerek karakter gerekse sima bakımından birbirine çok yakın olduğu bir akrabasının varlığına kılavuz eder. Rüya sahibinin fiziksel özelliklerinin neredeyse tamamen örtüştüğü ve birinci derece akrabalarından olan birine yorulur.

Rüyada Öksürmek

Rüyayı göre bireyin halinden hiç memnun olmadığına ve yaşamından razı gelmediğine kılavuz eder. Rüya sahibinin öyle kolay kolay ve küçük şeylerden mutlu olmadığına, standartlarının her bakımdan yüksek olduğuna ya da gerçekten de zor bir yaşamı devam ettirmeye çalıştığına, rahat yüzü görmediğine ve mutluluğu hiç tatmadığına bu nedenle de ağlayıp, üzüldüğüne işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu