HRüya Tabirleri

Haşlanmış Patates Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Haşlanmış Patates Görmek

Rüyada haşlanmış patates görmek anlamı, bireyin olması için uğraş verdiği bir işte olumlu gelişmeler yaşaması ve mevcut işini daha da geliştireceği yeni fırsatlar yakalayacağı anlamına gelir. Mal ve mülk zenginliğine de yorumlanan rüya genel olarak bolluk içinde geçecek bir sürece girileceğini işaret eder.

Rüyada Patates Görmek

Genellikle hayırlı işlere yorumlanır ancak, görülen patates çürümüş ise kazancın helal yollardan olmadığına ve bu yüzden bereketinin de kaçacağına yorumlanır. Genel olarak iyi ve taze patates görmek anlamı zengin bir hayata işaret ederken, herkes tarafından imrenilerek bakılan bir iş sahibi olmak olarak da tabir edilir. Kişinin daha çok kazanç elde edeceği bir işe başlayacağına, yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bekar ise kısmetinin daha açık olacağına da yorumlanır. Çok sayıda patates görmek anlamı, içinde bulunulan zamanın uzun bir müddet iyi gelişmelere sahne olacağını ve bireyin bolluğa kavuşacağına alamettir. Öte yandan, patates sattığını görmek anlamı ise yüklü bir miktar paranın boşa gidecek şekilde elden çıkacağını gösterir. Rüyasında yeni filizlenmiş patates gören kişi ise, beklediği maddi kazanca bir türlü kavuşamaz ve önüne her seferinde yeni engeller çıkar.

Rüyada Patates Yemek

Rüyasında patates yiyen kişi, hiç beklemediği bir anda yüklü bir para kazancı elde eder ve yediği patates güzel bir yemek ise, kendisi için hayır sağlayacak olan ve Allah katında karşılık bulacak işlere girişir, düşkünlere de yardımcı olur. Mutluluğa ve huzura alamettir.

Rüyada Kızarmış Patates Yemek

Güçlükle elde edilecek gelire işaret ederken, bireyin aynı zamanda ve anda ruhsal açıdan da yaşadığı buhranlı dönemi geride bırakacağına yorulur. Rüya alimleri, kızarmış patates yemeyi, gelecek kötü bir habere de bağlarlar ve üzüntülü bir döneme girildiğine işaret ederler. Patatesler biraz yanmış ise, mal ya da para kaybına uğranacağına da işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu