HRüya Tabirleri

Hasta Birini Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hasta Birini Görmek

Rüyada hasta birini görmek anlamı, sılayı rahim eksikliği, akrabalardan uzak kalınmayı, yalnız yaşamayı ifade eder. Fakat müsbet yorumlayan alimlere göre de akrabalık ilişkilerindeki düzeni, hasta ziyaretinin dindeki önemini ifade eder. Bu sebeple bu rüya iki şekilde yorumlanmıştır. Genel olarak kabul gören görüş ise hasta görmek anlamı olumsuz manada iken hasta ziyaret etmek olumlu manadadır.

Hasta Birini Rüyada İyileşmiş Görmek

Ölüm ya da sağlıkla yorumlanır. Eğer hasta biri rüyada iyileşmiş olarak görüldüyse bu kişi ya tamamen iyileşecektir, ya da anlık iyileşme gösterip hakkın rahmetine kavuşacaktır. Çünkü biz biliriz ki bir hasta vefatına yakın (tahmini süre vermek gerekirse 1 günden daha az bir süre) iyileşme gösterir, adeta hiçbir şeyi yokmuş havası verir. Fakat saatler sonra daha da kötüye gider ve hakkın rahmetine kavuşur.

Hasta Birini Rüyada Ölmüş Görmek

Rüyada ölüm genelde ömrün uzayacağına alamettir. Fakat alimler bu rüyayı iki şekilde de yorumlamıştır. Bazıları hastanın ömrünün uzun olacağını lakin hastalığının uzun sürme ihtimalinin de olduğunu söylemişlerdir. Diğerleri ise kişiye malum olduğunu hastanın yakında vefat edeceğini söylemişlerdir. Genel kabule göre ise hasta bir süre sonra sağlığına kavuşacak, uzun bir süre yaşamaya devam edecektir.

Rüyada Hasta Birine Bakmak

Bakan bireyin Allah (c.c.) korkusu olduğuna, yaşlılara ve hastalara hürmet gösterdiğine ve cennetten bir köşk kazandığına alamettir. Saçı sakalı ağarmış yaşlı ve hasta bir Müslüman ’a ikramda bulunup ona saygı göstermek Allah ’a saygıdandır; hadisi bize yaşlı ve hastaya bakmanın ne derece mühim olduğunu göstermektedir.

Rüyada Hasta Birini Dövmek

Zalimlik, hayırsızlık gibi manalara gelir. Kişinin içinde ne Allah (c.c.) sevgisi, ne de insan sevgisi kalmamıştır. Bu bireyin kalbi mühürlenmiştir. Sadece kendini düşünen, aileye, akrabaya, yaşlıya, hastaya hürmet etmeyen, hayatını ziyan eden kaybetmiş bir insandır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu