HRüya Tabirleri

Hasta Çocuk Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hasta Çocuk Görmek

Rüyada hasta çocuk görmek anlamı, biri tarafından zalimliğe uğramak, sevilen akraba ve yakınlardan uzak kalmak ya da uzaklaşmaya mecbur edilmek manasındadır. Kişinin tüm sosyal, iş ve aile yaşantısını değiştirecek, köklerinden koparacak olumsuz gelişmelerin yaşanacağına haber verdiği gibi, bayanlar için doğurganlıklarını ilgilendiren bir konuda sıkıntı yaşamak, gebe kalamamak ya da rahimle alakalı bir hastalığa yakalanmak anlamındadır. Hasta çocuk görmek anlamı genel olarak kişi için yaşanacak kötü olayların işaretini verir ve hayra yorulmaz. Eğer yaşlı biri bu rüyayı görürse ani şekilde vefat eder. Evlenmemiş kimselerin hayatlarının bundan sonraki kısımlarını da yalnız geçireceklerini, çocukları olmayacağını ve ömür boyu pişmanlık duyacaklarını bildirir.

Rüyada Hasta Çocuk Ziyaretine Gitmek

Dini olarak güzel amellere sahip olmak demektir ve bireyin işleyeceği bir sevabın da işaretçisidir. Gerçek hayatta olduğu gibi, rüyada da hasta ziyareti makbul işler yapmak, aile ve dostları memnun edecek hareketlerde bulunmak, yaralı, hasta veya düşkün birine en acil şekilde yardımcı olmak ve tüm maddi olanaklarını sevdikleri için kullanmak şeklinde tabir edilir. Ziyaret edilen çocuk çok hasta ise üzücü bir haber alınır. Çocuk iyileşmeye başladıysa, rüya sahibinin şu sıralar çektiği ve bir süredir devam eden tüm sıkıntılarının kısa sürede ortadan kalkacak olduğuna kılavuztir.

Rüyada Hasta Çocukla Konuşmak

Kendi çocuğunu hasta görüp, onunla konuşmak, yapacağı bir yanlıştan onu döndürmek ve yardımcı olmak manasındadır. Genç evlatları olanlar için ergenlik sorunları ile geçecek bir süreye de işaret eder. Başka birinin hasta çocuğu ile konuşmak ise, kişiye zarar vermek isteyen birinin varlığını öğrenmek ve özel hayatla ilgili acil tedbirler alacak olmak anlamına gelir.

Rüyada Hasta Çocuk Görmenin Psikolojik Yorumu

Merhametli, kötülüğe, haksızlığa karşı duran kimselerin aşırı duygusal yanlarını işaret ettiği gibi, çocukluk döneminden beri bireyin sevilmeye, ilgi görmeye duyduğu açlığın da sembolüdür.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu