HRüya Tabirleri

Hastalanmak Rüya Tabirleri

Rüyada Hastalanmak

Rüyada hastalanmak, uğursuz ve melanet olarak kabul edilir. Rüyayı gören bireyin hatalar ve yanlışlarla dolu geçecek bir süreç yaşayacağına ve istemeden de olsa günahkâr olacağına işaret eder. Rüya sahibinin toplumda itibarının sarsılmasına ve yüzünün kızarmasına neden olacak bazı işlere gireceğine ve sonradan da rezil olduğunu düşünerek çok utanacağına, üzüleceğine ve pişman olacağına yorulur.

Bu rüya bir diğer yandan da rüyayı gören bireyin, normalde ahiret hayatına değer veren, inanan ve onun için çabalayan bir kişiyken kendini dünya hayatına fazla kaptırmış ve inancını boşlamış kimse haline geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Hastalandığını Görmek

Rüyasında hastalandığını gören bireyin iyi huylarını ve güzel düşüncelerini terk edeceğine, kendini dünya malları edinmeye vereceğine bu yüzden de pek çok kişiyi kırıp geçeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kendisinden beklenmeyecek davranışlarda bulunacağına ve böyle işlere gireceğine yorulur.

Rüyada Aniden Hastalanmak

Rüyayı gören bireyin gerçekten de hiç beklemediği anda yani ansızın sıkıntıya düşeceğine alamet eder. Küçük de olsa rüya sahibini günlük yaşamından alı koyacak bir sıkıntının baş göstereceğine ve rüyayı gören bireyin sadece kendini düşünmek zorunda kalacağına kılavuz eder.

Rüyada Hasta Olmak

Rüyada hasta olmakla, hastalanmak aynı anlama gelir ve benzer şekilde yorumlanır. Rüyayı gören bireyin herkesi hayrete düşürecek ve insanlar tarafından ayıplanmasına neden olacak bir takım yollara sapacağına, makbul olmayan işler yapacağına ve dinin buyruklarını çiğnemiş olacağına işaret eder.

Rüyada Hasta Görmek

Rüyada hasta görmek anlamı uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlik olarak kabul edilir. Rüyayı gören bireyin karşısına çıkacak engellere ve aksiliklere tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini çok üzgün ve kötü hissetmesine neden olacak bir takım kötü olayların yaşanacağına ve tatsız durumların ortaya çıkacağına rivayet edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu