HRüya Tabirleri

Hastalık Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hastalık Görmek

Rüyada hastalık görmek anlamı, bazen mutluluğa, sevince, rahata, keyfe, günahlardan dönmeye ve haksızlığa karşı gelmeye işaret ederken bazen de tam tersine tatsızlık, sıkıntı, sorun ve mutsuzluk anlamına gelir. Bazı rüya tabirleri bu rüyanın iyiye, hayırlı ve güzel olana kılavuz ettiğini söylerken bazıları da uğursuze ve şanssızlığa uğramaya, yokluğa düşmeye ve moral bozukluğu ile geçecek günlere yorumlarlar. Rüyada hastalık görmek anlamı, rüya sahibinin günahkâr olacağı bir işe bulaşması ile tabir edilir.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada hasta olduğunu gören bireyin keyfinin ve neşesinin kaçacağı bir takım olaylar yaşanacak demektir. Kişi, uykusuz ve huzursuz günler geçirecek bazı kişilerle görüş ayrılıklarına düşecek ve bu durum canını fena halde sıkacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Hasta Birini Görmek

Rüyada hasta birini görmek anlamı uğursuzluk anlamına gelir ve rüyayı gören bireyin üzülmesine neden olacak olayların yaşanacağına, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine kılavuz eder. Aynı zamanda ve anda da kazancın yükseleceği ile tabir edilir.

Rüyada Hasta Olan Birinin İyileştiğini Görmek

Rüyada hasta olan birinin iyileştiğini görmek anlamı, ferahlık, esenlik ve huzur bulmaya kılavuz eder. Rüya sahibinin hayatının yoluna gireceğine, güç ve kudret sahibi olacağına, sorunların üstesinden gelmeyi başaracağına tabir edilir.

Rüyada Yakınının Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada bir yakının hasta olduğunu gören kişi sıkıntıya düşer, üzüntülü ve zor günler geçirir. Eve kapanıp kalacağı, neşesiz ve mutsuz bir dönemin geldiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Düşmanını Hasta Görmek

Rüyasında düşmanca duydular beslediği ya da o bireyin kendisine düşmanca baktığı birinin hastalandığını gören kişi rahata erer. Kafasını kurcalayan, düşündüğünde ya da gördüğünde canının sıkılmasına ve huzurunun kaçmasına neden olan kişiden uzaklaşır ve bu tatsız durumdan da kurtulmuş olur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu