HRüya Tabirleri

Hava Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hava Görmek

Rüyada hava görmek anlamı, rüyanın genel durumu ve havanın şekli ile beraber değerlendirilmelidir. Aydınlık bir hava görmek anlamı bireyin rahat bir nefes alacağına, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, karanlık ve kasvetli bir hava görmek anlamı içinde bulunulan şartların kişi için çok büyük riskler taşıdığına ve dikkatli olunması gerektiğine işaret eder. Yağmurlu bir hava bireyin kazancının daim olacağı ve asla maddi olarak sıkışıklık yaşamayacağı, alım gücünün her an daha da artacağını bildirir. Karlı hava görmek anlamı ise, yanlış yatırımlara işaret eder ve bireyin dikkat etmezse sahip olduğu tüm mal varlığını kaybetmek ile karşı karşıya kalacağının altını çizer.

Rüyada Karanlık Hava Görmek

Psikolojik olarak rüya sahibinin depresyon içinde olduğuna ve çevresindeki herkesle bağını kopardığına işaret eder. Karanlık hava işlerin yolunda gitmemesi, borçların ödenememesi, beklentilerin suya düşmesi ve maddi konularda ciddi anlamda kayıplar yaşanması sonucu içine düşülecek buhrana kılavuz eder. Karanlık hava görenlerin içinde bulundukları stresli ve sıkıntılı ortam bir müddet daha sürecek demektir.

Rüyada Yağmurlu Hava Görmek

İş konusunda bereketli bir döneme işaret eden rüya, maddi olarak bireyin hiçbir zaman başkalarına muhtaç kalmadan kendisine yetecek ve ailesini geçindirecek paralar kazanacağına, bereketinin kesilmeyeceğine ve İslami olarak da Allah ’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına işaret eder. Yağmurlu hava iş konusunda değişiklik yapmak isteyenler için şartların uygun olduğu, bireyin elini attığı her konuda üstün başarılar göstereceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Hava Görmenin Psikolojik Yorumu

Baskı ve zulüm gören kişileri sembolize eder. Hava görmek anlamı hem çocukluk döneminde, hem de şimdiki zamanda ve anda büyük baskılarla yaşayan ve başına gelen travmatik olaylar neticesinde bireyin içine kapanık, özgüveni düşük, çekingen biri haline geldiğinin de altını çizer. Özgür kalmak ve kendi kararlarını almak, başkaldırmak anlamlarına da gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu