HRüya Tabirleri

Havada Uçmak Rüya Tabirleri

Rüyada Havada Uçmak

Rüyada havada uçmak, elinize geçecek fırsatlara ve bu fırsatları değerlendirirseniz büyük bir makam sahibi olmaya alamettir. Rüyasında kolayca havada uçtuğunu gören kimse herkesin imreneceği bir mevkiye gelir. Bu rüya özellikle maddi anlamda bütün sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza ve istediğiniz gibi bir işte çalışacağınıza alamettir. Bazı tabircilere göre ise havada uçmak, bireyin arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine alamettir.

Rüyada Havada Uçup Bir Yere Konmak

Rüyasında havada uçup bir yere konana kişi, ya bulunduğu şehri terk eder veya evini değiştirir. Bu rüya genellikle mekan değişikliğine yorumlanmaktadır. Konduğunuz yer güzel ve nezih bir yerse gideceğiniz mekan da aynı öyle bir yer olur. Bu rüya gurbete çıkmaya ve oraya yerleşmeye, bazen de bireyin yüksek bir mevkiye gelmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Yerden Yükselmek

Rüyada yerden yükselen imse yükseldiği mesafe kadar dünyada iyilik ve güzellik görür. Bu rüya genellikle mevkide ve makamda yükselmeye alamettir. Rüyayı gören kimse manevi derecesi yükselir dini anlamda insanlar arasında güzel bir mevkiye gelir. Bazen de bu rüya, istek ve arzuların gerçekleşmesine, sıkıntılardan kurtulmaya ve bireyin başına gelecek talihli olaylara yorumlanmaktadır.

Rüyada Kollarını Çırparak Uçmak

Rüyada kollarınızı kuşlar gibi çırparak uçmanız yakında çıkacağınız bir yolculuğun habercisidir. Bu rüyayı gören kimse uzun bir seyahate çıkar ve bu seyahati kendisine hayır ve güzellik getirir. Bazen de böyle bir rüya zorluk çekmeden kazanılacak mala, bireyin kolay bir işte çalışmasına, meşakkatsiz elde edilecek paraya yorumlanmaktadır.

Rüyada Akşam Vakti Uçmak

Rüyasında akşam vakti uçtuğunu görmek anlamı bireyin uzun ve yorucu bir yolculuğa çıkmasına ve bu yolculukta birtakım zorluklarla karşılaşmasına alamettir. Böyle bir rüya gören kişi bazen de istediği bir sonucu elde edemez veya iş hayatında beklediği başarıya ulaşamaz.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu