HRüya Tabirleri

Havuz Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Havuz Görmek

Rüyada havuz görmek anlamı eli açık, geniş gönüllü, yardım sever ve yüce duygulara sahip olan bir kimse demektir. Rüyasında havuz gören kişi bu yüce gönüllü bireyin desteğini alacaktır. Havuzun içinde temiz su olması çok iyidir, bu rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açık olduğuna, hep ileri gideceğine ve başarılı işler yapacağına kılavuz eder. Ve bireyin sıkıntılarından, yaşadığı üzüntü ve zorluklardan tamamen kurtulacağı anlamına gelir. Eğer bir kimse havuzdan dini bir vecibeyi yerine getirdiğini görürse tüm dertlerinden kurtulacaktır. Bazı rüya tabirlerinde havuz kadını simgeler. Eğer havuz doluysa hem hoş hem de aklı başında bir kadına kılavuz eder. Dolu bir havuzdan su içtiğini gören bireyin de bu özelliklerde bir hanımla izdivaç yapacağı yorumu yapılır.

Rüyada Havuzda Yüzmek

Rüyada havuz görmek anlamı hayırlı şekillerde yorumlanmaz. Havuza giren dibe kadar inmeyi başaran kişi birine âşık olacak ve onun peşinden koşacak demektir. Eğer rüya sahibi kendini havuzun içinde boğulurken görürse bu onun yaşayacağı sıkıntılı günlere işaret eder.

Rüyada Havuza Bakmak

Rüyada havuza bakmak güzel ve hayırlı şeylere yorumlanır. Havuzdaki su temizse rüya sahibinin yükselen bir hayatı olacağına kılavuz eder. Eğer temiz değilse sıkıntıların ve huzursuzlukların yeniden baş göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Boş Havuz Görmek

Rüyada boş bir havuz görmek anlamı iyi değildir. Havuzda su olmayışı ve havuzun kurumuş olması hayırlı ve iyi şekillerde yorumlanmaz.

Rüyada Havuzda Abdest Almak

Rüyada havuzda abdest almak çok hayırlıdır, bu, rüya sahibinin hayırlısıyla sıkıntılarından, darlığından, hastalığından ve mutsuzluğundan uzaklaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Havuzdan Su İçmek

Rüyada havuzdan su içmek çok güzeldir. Rüya sahibi gönlü zengin bir bireyin aracılığıyla bolluğa ve kazanca sahip olacak demektir.

Rüyada Havuz İçinde Balık Görmek

Rüyayı gören bireyin, aile büyüklerinden birinin önayak olması sayesinde yüklü miktarda bir kazanç sağlayacak bir iş yapacağına, bu iş sayesinde sorunlarının maddi boyutunu çözüme kavuşturacağına, istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine ve hayır işleri ile uğraşıp insanları mutlu edeceğine tabir edilir. Rüyada havuz içinde  balık avlamak, ortaya konulan bir projenin çok ses getirmesi ve birçok kişi tarafından takip edilmesi sayesinde daha önce olmadığı kadar rahat bir hayata sahip olunacağı, eğitimle ilgili olarak çok önemli ve büyük getirisi olan bir karar verileceği ve zor zamanların geride kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Havuz İçinde Yılan Görmek

Çok iyi ve kazançlı bir şekilde giden iş hayatını kıskanan bir bireyin bazı ayak oyunları yapıp rüya sahibini zor duruma düşüreceğine, ancak rüya sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, yeni bir işle ya da proje ile ilgili olarak bazı kararlar verileceğine ve bu kararlar sayesinde hayatın düzene sokulup eskisinden daha iyi bir hal alacağına kılavuztir. Rüyada havuz içinde tavşan görmek anlamı, gerçekleştirilen projelerin uzun soluklu olması ve her zaman çok kazanç getirmesi sayesinde haneye bolluk ve bereket hakim olacak, yeni bir iş için teklif alınacak, zararlı bir alışkanlık terkedilecek, eğitim hayatı için yardım isteyen bir kişiye bu konuda destek olunacak ve hayırsız bir bireyin haneden uzaklaştırılacağına alamettir.

Rüyada Havuz Yapmak

Rüya sahibinin, iş konusunda adım atacağına, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, bazı fırsatların vaktinde değerlendirilmesi ile sorunların bir kısmının çözüm bulacağına alamettir. Rüyada havuz yaptırmak, sonu karlı bitecek bir işe bir dost tavsiyesi üzerine ortak olunacağı, işsiz geçen uzunca bir dönemin ardından hayal edilen işe sahip olunacağı, ele geçen kazançla yeni iş kurulacağı, şansın döneceği ve rahata erileceği anlamına gelir.

Rüyada Havuz İçinde Bebek Görmek

Sorunlu geçen bir işin gösterilecek iyi niyet sayesinde kolay bir şekilde tamama erdirileceğine, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına yorulur. Rüyada havuz içinde çocuk görmek anlamı, aile içindeki mutluluğun ve huzurun günden güne daha da büyüyeceği, sorunların aşılacağı, uğranılan zararın telafi edileceği, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceği ve hasret çeken kişilerin en yakın zaman içinde kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada İçi Balık Dolu Havuz Görmek

Rüyayı gören bireyin, işle ilgili olarak çok büyük kazançlar elde edeceği, kendisine büyük bir özgüven sağlayacak, başka işlere girme ve daha fazla kazanç elde etme konularında yeni fikirler verecek bir ortklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde rahat nefese alınacağına ve ferahlığa çıkılacağına kılavuz eder. Rüyada içi para dolu havuz görmek anlamı, zorlukla geçecek bir dönemin ardından bol kazanç geleceğine, işlerin sürekli artacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına alamettir.

Rüyada Havuz İçinde Taş Görmek

Beklenmedik bir durumdan ötürü çok sıkıntılı bir işe girmeye, çok büyük sorunlarla uğraşmaya, yapılan işlerde mal mülk kaybetmeye, güzel giden bir işte bir anda zarar etmeye, mevki makam kaybetmeye, aile bireyleri ile tartışma yaşamaya, yakın bir arkadaşın ihanetine uğramaya ve çok istenen bir konuda hayal kırıklığına uğramaya yorumlanır. Rüyada havuz içinde tahta görmek anlamı, iş hayatında işini her durumda yoluna koyan, neredeyse her kademede tanıdığı bulunan ve bu sayede istediği her şeye sahip olan bir kişi ile bir sorun yaşanacağına, bu kişi ile mal konusunda uzun bir süre boyunca tartışılacağına ve sonunda maddi olarak kayba uğranacağına kılavuztir.

Rüyada Havuz Doldurmak

Binbir türlü zorluğu aşıp iş yapmaya, kazancı artırmaya çalışmaya, yeni işler denemeye, ortaklık kurmaya, işbirliği yapıp para kazanmaya yani zengin olmak için türlü girişimlerde bulunulacağına, bu girişimlerin bir kısmının kazanç getireceğine ve rüya sahibinin kendi yağında kavrulup gideceğine tabir edilir. Rüyada hortumla havuz doldurmak, büyük bir kazanç kapısı bulup para biriktirmeye, zengin olmaya, yeni bir eve ya da işyerine sahip olmaya, birçok kişiye iş olanağı sunmaya, rahat bir hayata sahip olmaya ve büyük başarılar kazanarak sorunlardan kurtulmaya yorulur.

Rüyada Havuz Üstünde Yürümek

Elde edilen kazancın sermaye olarak kullanılması sayesinde iş dünyasında büyük bir adım atılacağına,  kazancın yapılacak işler ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde artacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine alamettir. Rüyada havuz üstünde durmak, iş hayatına adım atmak için fırsat beklemeye, yeni kararlar almaya, bu kararlarla ilgili olarak bazı adımlar atmaya, gösterilecek sabırla birlikte sorunları çözmeye ve rahat bir nefes almaya kılavuztir.

Rüyada Havuz Yaptırmak

Rüyayı gören bireyin, yakın bir arkadaşı ya da bir akrabası ile yapacağı büyük bir iş için hazırlık yapacağı, bu hazırlığın ardından iş dünyasına çok hızlı bir giriş yapacağı, büyük başarılara imza atacağı ve sorunlarını ve sıkıntılarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağı şeklinde yorulur. Rüyada büyük havuz yaptırmak, bireyin, yaşadığı sağlık sorunundan kurtulacağına, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına ve ortaya koyduğu her projede daha çok sözü geçen biri olacağına işaret eder.

Rüyada Havuzun Dibine Dalmak

Hayal edilen her şeye sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, yakın bir zamanda ve anda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına yorulur. Rüyada havuzun dibinde kalmak, kısa süre için bol kazançlı geçecek ve rahat ettirecek bir işin ilerleyen zamanlarda birçok soruna neden olacağı ve günden güne daha fazla zarar getireceği anlamına gelir.

Rüyada Havuz Boşaltmak

Dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, ancak daha sonra büyük sorunların baş göstereceğine kılavuz eder. Rüyada büyük havuz boşaltmak, çok sevilen bir işte makam kaybı yaşanacağına ve iflasın eşiğine gelineceğine yorumlanır.

Rüyada Havuz Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin sıkıntılarını ve sorunlarını aşması sayesinde kendisini toparladığı ve gerçek hayat içerisinde havuzun sağladığı rahatlama ve serinleme duygularının rüyalarda da aynı şekilde ettiği için böyle bir rüya görülmesi gayet doğaldır. Hayat içinde büyük bir sorunun ya da sorunların aşılmasının ardından çıkılan bir tatilde havuza girilmesi ile aynı duyguları ortaya çıkaran bu rüya yeni bir hayat için adım atma, işle ilgili olarak bazı değişikliler yapma, yeni bir yere taşınma ve aile kurma ile ilgili kararlar verme  öncesinde ya da aşamasında görüldüğünde karara büyük ve hayırlı etkileri olduğu bilinen bir gerçektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu