HRüya Tabirleri

Haya Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Haya Görmek

Rüyada haya görmek anlamı, muradına ermek ve çocuk sahibi olmak anlamlarına geldiği gibi, rüyanın genel durumuna, hayanın büyüklüğüne küçüklüğüne veya diğer etkenlere göre de farklı şekillerde değerlendirilir. Kişi kendi hayalarını götürse, mal varlığının büyüklüğüne, kudretinin çoğalacağına, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına alamettir. Kişi bekarsa ani bir evliliğin kapıda olduğuna, özellikle anne veya babasının yahut akrabalarının önerdiği bir insanla dünya evine gireceğine, kısa sürede evlat sahibi olacağına da yorumlanır. Başkasının hayasını görmek anlamı bayanlar için utanç duyacakları, rahatsız olacakları bir konuşmaya şahitlik etmelerine, bir sırrı saklamak yüzünden sıkıntıya düşeceklerini bildirir. Bir erkek başka erkeğin hayalarını görürse büyük fayda göreceği, para kazanacağı bir ortaklığa imza atacak demektir.

Rüyada Hayalarının Birinin Olmadığını Görmek

Para kaybı anlamına gelen rüya, elden çıkacak bir mal yüzünden aile ortamında ikilikler çıkacağını, bir gayrimenkulün satışından doğacak ihtilafı işaret eder. Yaşlı kimseler için ameliyat olmak, rahatsızlık yüzünden hastanede yatmak demektir. Bekar bir erkek bu rüyayı görürse kısmetleri bağlanır ve üzerinde uğursuzluk kol gezer. Evli erkekler için evlat sahibi olmalarında meydana gelecek sorunlara, kişiden kaynaklanan fiziksel sorunlar nedeniyle tedavi görmeye ve çocuk sevgisini geç tatmaya tabir edilir.

Rüyada Büyük Haya Görmek

Normalden daha büyük haya gören kimselerin iş yaşantısı çok iyi olur ve gelecekte zirveye tırmanacaklarına, maddi olarak hayat boyu istedikleri her şeye kavuşacaklarına kılavuztir. Büyük haya pek çok mala, mülke ve taşınmaza da yorulur. Rüya sahibinin güçleneceğine, iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına ifade edilir.

Rüyada Haya Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendi bedenine aşık olan, kendisini aşırı beğenen ve çok seven, narsistik özellikler gösteren kimseleri ifade eden rüya, cinsel hayatın istendiği gibi olmadığına dair bilgi de verir. Kişinin sağlıklı bir seks hayatı olmadığını ve sürekli bu konuları düşündüğünü de tabir eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu