HRüya Tabirleri

Hayalet Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hayalet Görmek

Rüyada hayalet görmek anlamı, hayatta cesur olamayan ve risk alamayan bu nedenle de çok başarılı olamayan kişi ile tabir edilir. Bu kişi, ticaret hayatına atılmaktan korkar, banka kredisi almaktan çekinir, çek ya da senet imzalamaktan her zaman geri durur. Ömrü boyunca sıkıntı çekmeye razı olur ama yine de riskli işlerden ve faizden uzak durur. Bir işin kendisi için fayda sağlama olasılığının çok daha yüksek olduğundan emin olsa bile o işin minimum risklerinden dolayı cesaret edip o işe adım atamaz.

Rüyada Hayalet Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hiç görünmeyen bir yerden yani bir şans oyunundan para sahibi olmasına işaret eder. Rüya sahibi inanmadan, öylesine oynadığı ve kendisi için çok uzak bir ihtimal olduğunu düşündüğü bu şans oyunundan para kazanacak hem çok şaşıracak hem de memnun olacaktır.

Rüyada Hayalet Kadın Görmek

Kem gözlü, kötü dilli bir bireyin varlığına kılavuz eder. Bu kişi art niyetli ve fesat olup rüya sahibinin çevresinde dönüp duran bir kimse olarak tabir edilir. Rüya sahibine zarar vermek niyetindedir.

Rüyada Hayaletle Konuşmak

Rüya sahibinin bir adım atsa yürümeyi başaracağına yani cesaretini toplayarak yapacağı bir işten fayda göreceğine kılavuz eder. Bütün mesele aslında adım atmakta.

Rüyada Hayalet Kovalamak

Rüya sahibinin hayırlı bir işi yapmaktan çekinmesi nedeni ile kaçıracağı büyük şansa kılavuz eder. Oysa bu iş, rüya sahibi için uğurlu gelecek, şeytanın bacağını kırmasına ve şansını iyiye çevirmesine yarayacaktır.

Rüyada Hayaletle Karşılaşmak

Rüyada hayaletle karşılaştığını gören bireyin bir konu üzerinde aydınlanmamış düşünceleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi çok istediği bir işi, kafasındaki soru işaretleri nedeni ile bir türlü yapmaya yanaşmıyordur diye tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu