HRüya Tabirleri

Hayran Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hayran Görmek

Rüyada hayran görmek anlamı, hayal edilen yere ulaşarak sevinçten gözyaşı dökmek, başkalarının memnuniyetini ve takdirini kazanmak, saygı duyulan, her sözü dikkatle dinlenen, işinin ehli, şöhretli biri haline gelmek demektir. Bir sanatçıya hayran biriyle tanışmak her zaman kişiye sadık kalacak kadim bir dostun varlığına, bu kişi sayesinde pek çok zorluktan kurtulmaya yorumlanır. Rüya sahibinin çok kısmetli ve aynı zamanda ve anda kıskanılan, şanslı biri olduğuna da dikkat çeker. Bekar biri için aşığının çok olmasına, dış görünüş olarak pek çok bireyin beğendiği biri olarak zaman zaman zor durumlar yaşayacağına alamettir. Erkekler için çapkınlık yapmak, gece hayatına düşkün olmak yahut eğlenmeyi sevmek manasındadır. Hayatın keyifli yanlarını yaşayacak olmaya, stresten uzak, tamamen neşeli günler geçirileceğine, hem aile içinde, hem de sosyal yaşantıda istenen her şeyin en güzeline kavuşacak olmaya tabirdir.

 Rüyada Hayran Olmak

Tanımadığı bir erkeğe hayran olmak bir kadın için duygularından emin olmadığı bir durum içine düşeceğine yorulur. Eğer bekar bir bayan bu rüyayı görürse iki bireyin aşkı arasında sıkışır ve hangisini seçeceğine bir türlü karar veremez. Evli bir kadın bu rüyayı görürse eşinin kendisini çok kıskanması nedeniyle sürekli gerginlik hissedeceğini, hareketlerine dikkat etse bile eşini memnun edememekten ötürü üzüntü yaşayacağını bildirir. Erkeklerin bir kadına hayran olduğunu görmesi ise aşkın, yeni bir ilişkinin haberini verir.

Rüyada Hayranlarıyla Tanışmak

Kendisini çok ünlü ve sayısız hayranı olan biri olarak gören, bu kişilerle tanışanlar gerçek hayatta hayal kurarken gerçeklerden çok fazla koptukları için beklentilerinin gerçekleşmemesi neticesinde üzülebilirler. Yapılan işte en iyi olmak demektir ancak bireyin egosuna yenik düşmesi halinde başarısına gölge düşürebileceğini de bildirir.

Rüyada Hayran Görmenin Psikolojik Yorumu

Sevilen kişilerin çok fazla yüceltildiğine ve hatta bu kimselerin tüm hatalarını bile görmezden gelip, onları mükemmel bulmaya yorumlanır. Bazı kimseleri gözünde fazla büyüten rüya sahibinin gerçeklerin dışında fikirleri olmasından ötürü yaşadığı hayal kırıklıklarının da ağır olduğunun ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu