HRüya Tabirleri

Hayvan Dışkısı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hayvan Dışkısı Görmek

Rüyada hayvan dışkısı görmek anlamı, çok hayırlıdır. Kurtuluş ve şifa anlamına gelir. Can sıkan, hastalığa, mutsuzluğa ve huzursuzluğa neden olan her türlü sorunun biteceğine alamet eder. Rüya sahibinin maddi anlamda güç kazanacağına, böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine tabir edilir. Ferahlığa ve düze çıkmaya, yaşamın güzelliğini yeniden hissetmeye başlamaya yorulur.

Rüyada Hayvan Dışkısı Yemek

Rüyada hayvan dışkısı yemek iyi değildir. Rüya sahibinin günaha gireceği bir işe karışacağına ve bu yolla rızık, mal ya da para elde edeceğine lakin bunun bireyin hakkı olmayacağına kılavuz eder. Kişi, haksız kazanç elde edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Hayvan Dışkısı Temizlemek

Rüyada hayvan dışkısı temizlemek, rüyayı gören bireyin malından ya da parasından harcaması gerekeceğine ama bu harcama sırasında maddi varlığının yarınsın boşu boşuna sarf edilmiş olacağına işaret eder.

Rüyada Tezek Görmek

Rüyada tezek yani bir diğer değişle kurumuş hayvan dışkısı görmek anlamı, zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibinin eline geçecek olan büyük bir fırsatı doğru şekilde kullanarak ondan büyük bir kısmet elde edeceğine ve bu sayede zengin olacağına, ekmeğinin de artacağına tabir edilir.

Rüyada Üzerine Dışkı Bulaştığını Görmek

Bir kişi rüyasında üzerine hayvan dışkısının bulaştığını görürse o bireyin ağız tadı bozulacaktır diye ifade edilir. İşlerin kötüleşmesine, aksiliklerin ve engellerin çıkmasına, bu nedenle de tüm düzenin alt üst olmasına kılavuz eder. Rüyada üzerinde insan dışkının bulaşması ise uğursuzluk ve şanssızlık olarak açıklanır.

Rüyada Suni Gübre Görmek

Rüyada suni gübre görmek anlamı, yaptıkları ve söyledikleri birbirine tamamen zıt olan, tutarsız ve güvenilmeyecek bir bireyin varlığına tabir edilir. Bu rüya, insanların yüzüne gülüp, arkasından konuşan bir kişi üzerinden değerlendirilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu