HRüya Tabirleri

Hayvanat Bahçesi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hayvanat Bahçesi Görmek

Rüyada hayvanat bahçesi görmek anlamı, rüya sahibinin geçim için mücadelesine ve çabasına, canını dişine takıp çalışmasına, hayallerine, ideallerine ve hedeflerine, sevdiği kişilere, sevmediği kişilere, yapmaktan zevk aldıklarına ve almadıklarına, mecburiyetlerine, sorumluluklarına ve keyif için yerine getirdiği tüm faaliyetlere işaret eder. Yani bu rüya kısacası rüya sahibinin doğumundan, ölümüne kadar geçirdiği zamana tabir edilir ve varoluşu simgeler.

Rüyada Hayvanat Bahçesine Gitmek

Rüyada hayvanat bahçesine gitmek pek de iyi şeylere alamet etmez. Rüya sahibinin hayatının karışacağına, başına bazı uğursuzlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Hayvanat Bahçesinde Olmak

Rüyada hayvanat bahçesinde olmak, bireyin yaşamına kılavuz eder. Aldığı tahsile ve diplomasına, yaptığı işe, aldığı maaşa, mesleğindeki statüsüne, aile ve dost çevresindeki yerine yorulur. Rüya sahibinin kariyerine ve çevresindeki insanlarla olan ilişkilerine yorulur.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

Rüyada hayvanat bahçesinde vahşi bir hayvan görmek anlamı, rüya sahibinin kem gözlere uğrayıp, başarılarından dolayı nazara geleceğine işaret eder. Art niyetli, haset ve fesat kimselerin varlığına ve rüyayı gören bireyin çevresinin bu kişilerle dolu olduğuna yorulur.

Rüyada Vahşi Hayvan Saldırısına Uğramak

Rüyada hayvanat bahçesinde vahşi bir hayvanın saldırısına uğramak, rüya sahibinin bazı kişilerden zarar göreceğine, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, hayatının zorlaşacağına ve bu nedenle kötü günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Maymun Görmek

Rüyada maymun görmek anlamı, kaba bir tabirle fırıldak insanların varlığına kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin etrafında kendisini enayi yerine koymanın ve onun sırtından geçinmenin hesabını yapan kimselerin olduğu anlamına gelir. Bu kişiler yine kaba bir tabirle maymunluk yapan yani hokkabazlık yapmak suretiyle işlerini halletmenin yoluna bakan, rüya sahibini de bunun için kullanılacak kaynaklardan biri olarak gören kişiler olarak tasvir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu