HRüya Tabirleri

Hazine Aramak Rüya Tabirleri

Rüyada Hazine Aramak

Rüyada hazine aramak, iş konusunda hırs yapacak olmaya yorumlanır ve rüya sahibinin hırslarına yenik düşmemesi konusunda uyarıcı bir rüyadır. İslami açıdan bu rüya bireyin nefsi ile mücadele verdiğini ve para hırsına, elindekiyle yetinmediği için sürekli daha fazlasını istemeye yönelik arzularına yenik düştüğünü, bu yüzden günaha meyilli hale geldiğini ifade eder. Kişinin inancının zayıfladığı veya dini vecibelerini arka plan attığı bir dönem yaşadığını tabir eder. Hazine arayan kişiler İslami olarak kolay para kazanır, alın teri ile değil, haram para ile alınmış mallar elde ederler. Diğer yandan farklı rüya tabirlerine göre ise, rüya sahibi bugüne kadar verdiği emeklerin, çektiği zorlukların nihayet karşılığını alacak ve terfi etmek ya da yeni bir iş teklifi almak sayesinde maddi durumunu hiç beklenmedik şekilde düzeltecek demektir.

Rüyada Hazine Bulmak

Hazine bulan kişi bekar bir erkekse zevcesi çok akıllı, eğitim görmüş, ayakları yere basan ve daima mantığı ile hareket eden biri olur. Gelecekte zengin bir hayat sürüleceğinin işareti olan rüya, bekar bayanlar için zengin biriyle evleneceklerinin habercisidir. Altın ziynet eşyaları ile dolu bir hazine sandığı bulan kişiler soylu bir aileden kız alır veya kız verirler.

Rüyada Hazine Gömmek

Rüya sahibine kalacak bir mirasın bazı yasal sorunlar nedeniyle çok geç elde edileceğine ancak bu süre zarfında kalan mirasın çok fazla değerleneceğine, bu gecikmenin bireyin lehine sonuçlanacağına alamettir. Çok büyük ortaklıklar kurulacağını, bugün atılan adımların kişiyi ilerleyen yıllarda zengin ve hatırı sayılır biri haline getireceğini, sorunları akılcı ve dikkatli şekilde çözen rüya sahibinin her açıdan kendisini geliştireceğini tabir eder.

Rüyada Hazine Aramanın Psikolojik Yorumu

Hazine arayan kişiler kendi içlerine, ruh dünyalarına veya bilinç altlarına doğru bir araştırma içine girerler. Kendilerini keşfetme ve daha iyi tanıma düşüncesiyle hareket ettiklerini, iç huzurlarını ve dengelerini sağlamak adına çabaladıklarını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu