HRüya Tabirleri

Hedef Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hedef Görmek

Rüyada hedef görmek anlamı, dikkatleri üzerine çekmeye ve bireyin yakınlarında kendisinin yükselmesini istemeyen, başarılarını çekemeyen insanların varlığına alamettir. Hukuksal işlemlerde bazı aksiliklerin çıkabileceğine, alım satım meselelerinde aceleci davranmayarak, işi bilen kimselere danışmak suretiyle ayakları yere daha sağlam basmak gerektiğine dikkat çeken rüya, yaşam şeklinde önemli değişikliklerin oluşacağı bu günlerde temkinli hareket etmek gerektiğini de ifade eder. Anlık kararlar vermenin sakıncalı olduğuna ve özellikle duygusal açıdan kişiyi etkileyecek karşı cinsten biriyle tehlikeli yakınlaşmalar içine girileceğine, bu kişiden görülecek fenalıklara da kılavuztir. Düzenbaz kimselerin tuzaklarına düşmeye, haksızlıklar karşısında üzülmeye ve hayata karşın cesaretini yitirmeye de yorumlanır.

Rüyada Hedef Tahtası Görmek

Dolduruşa gelerek hareket eden rüya sahibinin çevresinde kendisine her zaman destek olan insanları kırıp geçireceğini, öfke dolu sözleri ve sert hareketleriyle dikkatleri üzerine çekeceğini işaret eder. Kişinin geleceğe yönelik çok fazla beklenti içinde olduğuna ve dikkatsiz, sorumsuz davranışları nedeniyle büyük hayal kırıklıkları yaşayacağına, maceradan maceraya koşmak suretiyle ve yalnızca anı yaşamak isteğiyle maddi açıdan da çöküş dönemine girildiğini bildirir. Kişinin işinde yükselmesiyle birlikte kendisini çekemeyenlerin artacağına ve ilerleyen zamanlarda önemli düşmanlara sahip olacağına da yorulur.

Rüyada Hedefi On İkiden Vurmak

Silah veya ok gibi bir aletle hedef tahtasını on ikiden vurduğunu görmek anlamı, kişi için büyük bir şansa alamettir. Baht dönüşünü de işaret eden rüya, bireyin ilerlemesi için kendisine destek veren, hayat görüşünde önemli değişikliklere neden olan yaşça ileri birinin varlığına da kılavuztir.

Rüyada Hedef Görmenin Psikolojik Yorumu

Radikal değişimlerin, kararların gündeme geldiği ve bireyin her türlü yeniliğe açık bir ruh halinde olduğunu bildirir. Disiplin ve azim içinde çalışan rüya sahibinin hayatının her anını önceden planlayarak geçirdiğini, anlık ve duygusal kararlardan uzak durarak, her zaman akılcı şekilde hareket ettiğini ifade eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu