HRüya Tabirleri

Hedik Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Hedik Görmek

Rüyada hedik görmek anlamı, iyi değildir ve rüyayı gören bireyin karşısına çıkacak bazı aksiliklere, engellere, sorunlara ve sıkıntılara alamet eder. Rüya sahibinin umutlarının solmasına ve hayal kırıklığı yaşamasına neden olacak bazı uğursuz olaylar yaşayacağına, çok üzüleceğine, kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine alamet eder. Rüya sahibi şanssız olacağı günler geçirecek demektir.

Rüyada Hedik Yemek

Rüyayı gören bireyin geçim zorluğuna düşeceğine, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına tabir edilir.

Rüyada Hedik Kaynatmak

Rüyayı gören bireyin daha fazla kazanç, bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olmak için büyük umutlarla girdiği işten yana maddi olarak zarar edeceğine, elindekileri de yitireceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına yorulur.

Rüyada Hedik Pişirmek

Rüyayı gören bireyin kısmetlerinin kapanacağına, işlerinin azalacağına, hanesindeki rızkın eksileceğine ve rüya sahibinin fakirleşeceğine rivayet edilir. Ticaretten yana başarısız olmaya, güç, kudret ve itibar kaybetmeye, mutsuz ve pişman olmaya tüm bu uğursuzer nedeniyle de hastalanmaya kılavuz eder.

Rüyada Hedik Yapmak

Rüyada hedik yapmak da hedik pişirmek gibidir ve ne yazık ki iyi anlamlara gelmez. Rüyayı gören bireyin olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, emeklerinizinve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına işaret eder. Rüya sahibi zorluğa, zahmete, çileye ve eziyete düşecek demektir.

Rüyada Buğday Görmek

Rüyayı gören bireyin alın teri ve bilek gücü ile lüksünden kısarak ve rızkından azaltarak birikim yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin geçim derdi içinde olmasına ve yokluk çekmesine rağmen yine de yarınları için bir şeyler yapma çabasına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu