FRüya Tabirleri

İblis Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada İblis Görmek

Rüyada iblis görmek anlamı, rüyayı gören bireyin aldatılacağına, dolandırılacağına, iftiraya uğrayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına alamet eder. Uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin arkasından dedikodusunu yapan, onu çirkin olayların içine çekmeye çalışan, adını kirletmenin, dolayısıyla da itibarını zedelemenin ve önünü tıkamanın planlarını yapan birileri olduğu anlamına gelir.

Rüyada İblis Öldürmek

Rüyayı gören bireyin art niyetli oldukları kadar aymaz, arsız, yüzsüz ve de tehlikeli kişilerden yakasını kurtarmayı başaracağına bu sayede omuzlarından sanki büyük bir yük kalkmışçasına rahatlayacağına, hafifleyeceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına alamet eder. Düşmanları ve rakipleri yenmenin yollarını ve fırsatlarını bulmaya yorulur.

Rüyada İblis Olmak

Rüyayı gören bireyin egolarına ve nefsine yenileceğine, bu yüzden doğru yoldan sapacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine ve hak yolundan sapacağına tabir edilir. Rüya sahibinin daha sonradan hatırlamak istemeyeceği bir takım yanlışlara düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada İblisten Korkmak

Rüyayı gören bireyin gerçekten de insanların tekin olmayanlarından hep korktuğuna, onlardan uzak durmaya ve korunmaya özen gösterdiğine bu nedenle mümkün mertebe kendi halinde yaşamaya çalıştığına ve kimseye uymadığına kılavuz eder.

Rüyada İblisi Yenmek

Rüyayı gören bireyin kötü duygu ve düşüncelerinden, hoş olmayan alışkanlıklarından ve günahlarından arınacağına, hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine ve de olgunlaşacağına alamet eder.

Rüyada İblisi Dövmek

Rüyayı gören bireyin başarılarını ve mutluluğunu bir türlü hazmedemeyen kimselerden uzaklaşacağına, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına böylece eskisinden de başarılı ve mutlu olacağına tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu