FRüya Tabirleri

İçki Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada İçki Görmek

Rüyada içki görmek anlamı hiç çaba harcamadan ve yorulmadan kolayca, haram olarak elinize geçecek paraya işaret eder. Gördüğünüz içkinin çeşidine ve rengine göre de değişiklik gösterebilir. Eğer berrak ve alkolsüz bir içki gördüyseniz yakın zamanlarda mutluluğa ve huzura kavuşabileceğinize, şarapşampanya ve bunun gibi içkileri içmeden gören bir kadın ise asil bir kadın olduğuna, bir erkek ise asil ve soylu bir hanımı olabileceğine veya olduğuna işaret etmektedir. Alkollü içkiler genellikle kötüye yorulurlar.

Rüyada içki akan bir nehir görmek anlamı rüyayı gören kişiyi çok büyük imtihanların beklediğine, içki akan nehirde yüzmek ise kişiyi bekleyen bu imtihanların hiç birinde başarı gösteremeyeceğine işaret eder.

Rüyada İçki İçmek

Rüyada içki içtiğini gören kimsenin eline yakın zamanlarda haram mal veya para geçeceğine, büyük bir borcun altına gireceğine ya da büyük günahlar işleyeceğine kılavuz eder. Rüyada bir içkiyi kadehten içtiğinizi görmek anlamı yine elinize haram mal ya da para geçeceğine, size ait olan bir mülkün elinizden çıkabileceğine ayrıca bireyin ahmaklık ve cehaletine işaret eder. Rüyada rakı ya da su ile karıştırılmış bir içki içtiğini görmek anlamı bireyin eline bir kısmı haram bir kısmı helal olan bir paranın geçebileceği anlamına gelir. Rüyada içki içerek sarhoş olduğunu görmek anlamı paranızı, malınızı, mülkünüzü dağıtıp israf edeceğiniz, dikkatli olmanız ve harcamalarınızı kısmanız şeklinde yorumlanır.

Rüyada İçki İçen Birini Görmek

Rüyada içki içen birini görmek anlamı hayra yorumlanır. İçkinin içildiği ortamda bulunduğunu gören ama kendisi içmeyen ya da sadece içki içen birini gören kimse Allah için savaşıp şehit olmaya çağırılıyor şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada içki masası görmek anlamı yine bu şekilde yorumlanır.

Rüyada İçki Şişesi Görmek

Rüyada içki şişesi görmek anlamı birine maddi açıdan yardım edebilecek kadar büyük bir paranın elinize geçebileceğine, sevdiğiniz bir kişiye kavuşabileceğinize ya da çevrenizdeki sizi seven insanlar tarafından yardım ya da iyilik görebileceğinize kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu