FRüya Tabirleri

İçmek Rüya Tabirleri

Rüyada İçmek

Rüyada içmek çok hayırlı ve güzeldir. Dinimizce helal olan şeyleri içmek, mutluluk, sevinç ve hayır anlamına gelir. Rüya sahibinin Allah ’ın sevgili kulları arasında olmak ve onun cennetine girmek için, ibadeti hiç aksatmamasına, zekât ve sadaka vermesine, alnını günde beş vakit secdeye değdirmesine ve günah işlememek adına helal olana yakın haram olana da uzak durmasına alamet eder. Fakat dinde haram kılınmış şeyleri içmek uğursuzluk ve melanet yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Süt İçmek

Rüyada süt içmek, rüyayı gören bireyin, kendi iç güzelliğinin yani kalbinin temiz olması sayesinde çok güzel ve hayırlı şeyler ile karşılaşacağına kılavuz edilir.

Rüyada Şerbet İçmek

Rüyada şerbet içmek, rüya sahibinin, yüreğinin temiz olması sayesinde her istediği şeye kavuşacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine ve büyük bir gönül ferahlığı duyacağına işaret edilir.

Rüyada Soğuk Meşrubat İçmek

Rüyada soğuk meşrubat içmek, ortaya konan projeler, gerçekleştirilen çalışmalar ve yapılan iş sayesinde yüksek mevkilere gelip çok büyük paralar kazanılacağına tabir edilir.

 Rüyada Kaplıcada Sıcak Su İçmek

Rüyada kaplıcada sıcak su içmek, epey zamandır muzdarip olunan ve her türlü yol denenmesine rağmen bir arpa boyu yol alınamayan bir rahatsızlığın en kısa zaman içerisinde düzeleceğine kılavuz edilir.

Rüyada Kaplıca Dışında Bir Yerde Sıcak Su İçmek

Rüyada kaplıca dışında sıcak su içmek, aile hayatı ya da sosyal hayat içerisinde yaşanacak ve büyük yıkımlara sebep olacak olan bir soruna ya da bir hastalığa yakalanılacağına yorumlanır.

Rüyada Sarhoş Olana Kadar Alkol İçmek

Rüyada sarhoş olana kadar alkol alan bireyin, bir sorunla karşı karşıya kalarak kaza geçirme durumuna geleceğine işaret edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu