FRüya Tabirleri

İcra Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada İcra Görmek

Rüyada icra görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, uzak bir akrabasından kalan bir miktar mirastan ötürü bazı sıkıntılar yaşayacağına, bu sıkıntıların uzunca bir süre devam edeceğine, bu yüzden çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, işinden çıkarılacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine rivayet eder.

Rüyada İcra Memuru Görmek 

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı bazı olaylardan ötürü kendisini çok kötü hissettiğine, bir türlü kendisini toparlayıp hayata karışamadığına, kendi halinde yaşayıp gitmeye çalıştığına ve daha kötü bir hale gelebileceğine alamet eder. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, sahip olduğu bilgi beceri ve yeteneklere uygun bir işe girip yükselmek için çok çaba sarfettiğine ve bu konuda başarılı olacağına kılavuz eder.

Rüyada İcra Kâğıdı Görmek 

Rüyayı gören bireyin, kendisini çekemeyen ve zarara uğraması için sürekli çabalayan insanlar tarafından çok kötü bir oyunun içine çekilmeye çalışıldığına, eğer dikkat etmezse ve doğru adımları atmazsa bu oyun yüzünden çok büyük bir zarar göreceğine ve başının çok kötü bir şekilde sıkışacağına işaret eder.

Rüyada Eve İcra Gelmesi 

Rüya sahibinin, eline geçecek olan yüklü bir miktar paradan ötürü çevresindeki insanlar ile arasının açılacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına, içinden çıkılamaza sorunlar yaşayacağına, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına ve çok daha kötü olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada İcralık Olmak

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ya da eğitim hayatında yaşadığı bir sorundan kurtulmak için aldığı bir miktar para yüzünden sevdiği kişiler ile tartışma yaşayacağına ve aralarına ister istemez çok büyük bir kırgınlığın gireceğine rivayet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu