FRüya Tabirleri

İdrar Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada İdrar Görmek

Rüyada görülen idrar pek hayra yorulmaz. Genel olarak ikili ilişkilerde yaşanılan büyük sorunların habercisidir. Ayrıca alınacak kötü bir haber olarak da yorumlanabilir. Kişilerin aşk hayatında yaşayacakları bazı olumsuzluklar ve bu olumsuzluklar karşısında yaşanacak büyük acılar olarak ifade edilmektedir. Ayrıca rüyada görülen idrar büyük bir hastalığın habercisi olarak konuşulur. Bu hastalık ya rüyayı gören kişi için haberdar edilir ya da bu bireyin yakın çevresi tarafından. Bu durumda dikkatli olmakta fayda vardır. Aynı zamanda ve anda rüyada görülen idrar şiddetli ve ağır bir kavgaya alamettir. Rüya sahibinin sevdikleri ile arasında yaşayacağı önemli bir gelişmeyi ve bunun sonucunda yaşanacak ciddi bir kavgayı ifade etmektedir.

Rüyada İdrar Yapmak

Rüyada bir bireyin idrarını yaptığını görmesi kötülüğe ve şerre yorumlanır. Rüyada yapılan idrar bireyin haram yoldan mal elde edeceğine ve çeşitli kötülükler yapacağına alamettir. Yine rüyada görülen idrar haram işlenecek şekilde yapılan zinaya alamettir. Rüyada idrar yapmak hiçbir zaman hayra yorulmaz. Yapılan zinanın ortaya çıkacağına bireyin birçok yönden haram işleyeceğine ve bu durumda oldukça zarar göreceğine alamettir.

İdrarın Çok Akması

Rüyada bir kişi idrarını yaptığı sırada çokça aktığını görürse bu rüya o kişi için hem hayra hem de hayırsızlığa yorulur. İdrarın çokça aktığının görülmesi bireyin malının ve rızkının bol olacağına maddi açıdan hiçbir zorluk çekilmeyeceğine alamettir. Aynı zamanda ve anda rüyada çokça aktığı görülen idrar bireyin içten içe bir malını kaybedeceğine ve uzun aramalar sonucunda dahi bulamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada İdrar Tutmak

Bir kişi rüyasında idrarını tuttuğunu ve bu durumu sonuna kadar zorladığını görüyorsa günlük hayatında yapmış olduğu işlerde izlediği yolun doğru bir yol olmadığına alamettir. Bu durumda rüya kişiye gönderilmiş bir uyarı niteliği taşımaktadır. Rüyasında idrarını tuttuğunu gören bir kimse aceleci ve umursamaz tavrından dolayı yapmış olduğu işlerdeki başarısızlığı ifade edilmiştir.

Rüyada Kişinin Bilmediği Bir Yere İdrar Yapması

Bir bireyin rüyasında daha önce hiç gidip görmediği bir yere idrarını yaptığını görmesi yeni bir kısmete alamettir. Rüya o bireyin rüyasında idrarını yapmış olduğu ve bilmediği bölgeden bir kişi ile evleneceğine alamettir. Bu durumda bireyin bilmediği bir bölgeye doğru kısmetinin açıldığını ve kısmetinde bulunan kişi ile yakın zamanda ve anda tanışacağı söylenebilir.

Rüyada Görülen Mihrap ve İdrar

Bir kişi rüyasında mihrap üzerine idrarını yaptığını görüyorsa bu rüya o kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanır. Bu bireyin dinine düşkün Allah korkusu olan ve tüm kulluk vazifelerini eksiksiz bir şekilde yapan bir evlada sahip olacağını gösterir. Ayrıca dünyaya getirecek olan çocuğunun insanlar tarafından önemli bir mertebeye getirileceği de ifa edilmektedir.

Kuyuda İdrar Yapmak

Rüyada kuyu içerisinde yapıldığı görülen idrar kazanılan veya kazanılacak olan yüklü miktardaki maldan belirli bir miktarının sadaka verileceği şeklinde yorumlamalar yapılmaktadır. Sadaka vermenin hayırlı bir davranış olduğunu ve malın rızkını artırdığını düşünürsek rüya da aynı şekilde hayırlı bir şekilde yorumlanabilir.

Kumaş ve İdrar

Rüyada bir kişi kumaş üzerine idrar yaptığını ve bunu tekrarladığını görürse bu durum pek hayra yorulmaz. Kişinin yakın zaman içerisinde büyük bir zarara uğrayacağı ve başına gelen bu felaketin kumaş ve türevleri ile ilgili ürünlerden geldiğini görecektir. Ayrıca kumaşa yapılan idrar kötü ve üzücü bir haber anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda ve anda beklemediği ve hayatını olumsuz bir şekilde etkileyecek önemli bir haber alacağı anlamına gelebilir.

İdrarın Bir Kısmının Tutulması

Rüyasında bir kişi büyük oranda idrarının geldiğini ve yarısını yaparken yarısını tuttuğunu görürse bu zengin bir bireyin malının bir kısmını elinden çıkaracağına ya da kaybedeceğine alamettir. Eğer kişi rüyasında idrarının tamamını yaptığını görseydi bu durumda maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilerek bireyin iyi durumdan kötü duruma geçeceği anlamı çıkarılabilirdi.

Rüyada İdrarların Karışması

Rüyada sizin idrarınızı yapmış olduğunuz bir bölgeye başka birinin de gelip idrarını yaptığını görmeniz ve bu durumda idrarların karışması o kişi ile yakın zamanda ve anda bir akrabalık ilişkisi kuracağınız anlamına gelmektedir. Rüyada görülen farklı iki idrarın karışması kişiler arasında bir tanışıklık meydana gelerek çeşitli ailevi durumların yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kişinin İdrarının Kendisini Zorlaması

Rüyada bir kişi idrarının geldiğini ve bu durumda oldukça fazla zorlandığını görürse kendisine ait bir miktar malın birçok kişi tarafından saklanması anlamına gelmektedir. Rüyada bireyin kendi idrarının gelmesi sonucunda zor durumda görürse bu rüya o bireyin malını saklayacak ve kem gözlerden korumak için yeni bir alan arayışına gireceği anlamına gelmektedir.

Tuvalette İdrar Yapmak

Bir kişi rüyasında tuvalette idrar yaptığını görürse bu rüya o kişi için hayırlı bir şekilde sonuçlanır. Eğer rüya sahibi fakir biriyse kısa zaman içerisinde yapacağı çalışmalar ile zengin olacağı ve maddi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda ve anda bu rüya kişi büyük bir sıkıntıda ise kısa zaman içinde yaşadığı sıkıntıdan kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kanlı İdrar

Rüyada görülen kanlı idrar pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Evli bir kişi bu rüyayı görürse yakın zamanda ve anda yaşayacağı büyük bir sorundan sonra boşanacağı söylenir. Aynı zamanda ve anda eğer bu rüyayı gören kişi bekarsa kendisine mahrem olan bir kişiye fazlaca yakınlaşarak zina yapacağı bu nedenden dolayı büyük günaha gireceği anlamına gelmektedir.

Genel olarak rüyada görülen idrar pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada görülen idrar bazen yapılacak olan bir zinaya ya da haram işlemeye alamettir. Bazen bir kimsenin mevcut durumda bulunan malı için saklayacak bir yer arayıp uzun uğraşlar sonucunda herhangi bir yer bulamaması anlamına gelmektedir. Aynı zamanda ve anda tanımadığı bir kişi ile tanışıp akrabalık ilişkisi kuracağı ya da karşısına çıkacak olan yabancı bir kısmet olarak ifade edilmektedir. Ayrıca zengin bir bireyin malını kaybedeceğine ya da fakir birinin kısa bir süre içerisinde maddi açıdan oldukça iyi bir duruma geleceğini söylemek mümkündür.

RÜYADA İDRAR GÖRMENİN PSİKOLOJİK ANLAMI

Rüyada görülen idrar evlenmek isteyen bir kişiye alamettir. Karşısına hayırlı bir kısmet çıkmasını dileyen bir kişi olarak yorumlamalar yapabiliriz. Ayrıca rüyasında idrar görüp malı için saklayacak yer bulmak isteyen birinin etrafındaki insanların kendisine ait olan malları ve kazançları bilmelerini istemediğini kolaylıkla anlayabiliriz. Ayrıca rüyasında mihrap ve idrarı aynı anda gören bir kişi için dine çok önem verdiğini ve kendisinden sonra gelecek olan nesillerinde dini bütün Allah korkusu olan ve tüm kulluk vazifelerini yerine getiren kişiler olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca tüm bu rüya yorumlarına karşılık eğer fakirse zengin olmak isteyen ve maddi açıdan çeşitli zorluklar yaşayan biri olduğunu söyleyebiliriz. Rüyasında idrar gören bir bireyin yakın zamanda ve anda şiddetli bir kavga yaşayabileceği kin ve nefret dolu bir yapısının olduğuna ve bu durumda içinde hiçbir duygusunu tam olarak tutamadığına alamettir. Rüyaların kişiler hakkın çeşitli tuh ve karakter analizleri yaptığını unutmamak gerekir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu