FRüya Tabirleri

İflas Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada İflas Görmek

Rüyada iflas görmek anlamı, rüyayı gören bireyin rüyasına benzer şekilde tabir edilir ve gerçekten de maddi olarak zarar edeceği işlere gireceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin çok çalışarak, emek vereceği ve günlerce uğrundan uykusuz kalacağı ve yorgun olacağı projelerin ona fayda getirmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada İflas Etmek

Rüyayı gören bireyin dertleneceğine, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da elinden kayıp gideceğine alamet eder.

Rüyada İflas Eden Birini Görmek

Rüyayı gören bireyin geçiminin zorlaşacağına, rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine, kısmetlerinin de kapanacağına tabir edilir. Rüya sahibi hayırsız kişilere çatacak, yanlış işlere girecek, yokluk çekecek, bolluk içinde yaşarken deyim yerindeyse bir kuru lokmaya muhtaç kalacak demektir.

Rüyada Başkasının İflas Ettiğini Görmek

Bu rüya da yine rüyayı gören kişi üzerinden açıklanır ve hayır olmadığı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin fakirleşeceğine, işinden ve ekmeğinden olacağına, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine ve deyim yerindeyse düşmanlarını kendisine güldürecek hallere geleceğine kılavuz eder.

Rüyada Şirketin İflasını Görmek

Rüyayı gören bireyin gerek iş gerekse aile hayatındaki huzurunun, rahatının ve düzeninin bozulacağına, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinizinboşa gideceğine, hayallerinin söneceğine, umutlarının da tükeneceğine rivayet edilir.

Rüyada Şirketin Battığını Görmek

Rüyada şirketin battığını görmek anlamı de şirketin iflas ettiğini görmek anlamıle aynı anlama gelir ve her iki rüyanın da uğursuz olduğu, kötü günleri haber verdiği, hak edilenin alınamayacağına işaret ettiği şeklinde kabul edilir. Haksızlığa uğramaya ve alın terinin karşılığını görememeye kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu