FRüya Tabirleri

İftiraya Uğramak Rüya Tabirleri

Rüyada İftiraya Uğramak

Rüyada iftiraya uğramak, kötü haberler almaya, işlerde sıkıntıya, hastalığa, üzüntüye ve zorluk içine girmeye kılavuz eder. Rüya sahibi için hayırlı olan şeylerden geride kalmaya, bir süre üst üste gelecek uğursuzler yaşamaya ve kötü kişiler ile karşılaşmaya kılavuz eder. Bu kişiler nedeni ile rüya sahibi tehlikelere ve belalara da yakın olur.

Rüyada iftiraya uğramak, uğursuzluk ve kötü şans anlamına gelir. Rüya sahibinin iyi giden hayatı kem gözlere gelir, kötü dillere düşer ve bu nedenle de bu kişilerin olumsuz enerjisi sayesinde her şey alt üst olur ve hayatı kötü yönde seyretmeye başlar. Rüya sahibi bir süre mutsuz ve karamsar olur.

Rüyada İftira Atılması

Rüya sahibinin kendisine iftira atıldığını görmesi hayırlara işaret eder. Hak yolunda güzel işler yapmaya ve makbul olmaya yorulur. Rüya sahibi vereceği bir sadaka ya da yapacağı bir yardım ile gönül sıkıntısından ve ağırlığından kurtulacak, kalbi esenlik ile dolacak demektir.

Rüyada İftira Etmek

Kötü düşüncelere ve kötü niyetlere, helal olmayan kazanca, doğru yoldan uzaklaşmaya, belalı kimselere bulaşmaya ve onlarla iş birliği yapmaya yorulur.

Rüyada Hırsızlıkla Suçlanmak

Rüya sahibi için, içine düşeceği zorluğa ve bu durumdan çıkmak için uzun bir uğraş vermesine tabir edilir. Rüya sahibi bir işten sorumlu tutulacak ve bu nedenle de toplum içinde adı kötü şekilde anılmaya başlayacaktır.

Rüyada Haksızlık Görmek

Rüya sahibinin iyilik ve hayır bulmasına, kendisinden fayda göreceği insanlarla karşılaşmasına ve mutlu olmasına işaret eder. Fakat rüya sahibi, haksızlığı kendi yapıyorsa o halde, kasıt olmaksızın elini harama uzatır diye tabir edilir.

Rüyada Yalan Söylemek

Rüya sahibinin bilerek ve isteyerek bir günaha ortak olması anlamına gelirken bazen de ne yaptığını bilmeyen, saf kişilere işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu