FRüya Tabirleri

İğne Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada İğne Görmek

Rüyada iğne görmek anlamı henüz evlenmemiş biri için temiz bir izdivaca, sıkıntıda olan kişi için düze çıkmaya, hasta olan kişi için sağlığına kavuşmaya, ayrı düşmüş olanlar için kavuşmaya, darlık ve yokluk çekenler için bolluğa kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin rüyada elinde bir iğne tutuyor olması bozulmuş ve yolunda gitmeyen hayatının da işlerinin de düzeleceğine kılavuz eder. Rüyada dikiş diktiğini görmek anlamı düzenli, dingin ve huzurlu bir yaşam anlamına gelir. Rüyada dikiş yapılan iğnenin kırılması, yere düşmesi ya da yerde kaybolması yolunda giden şeylerin yolundan sapacağına ve tersine döneceğine kılavuz eder. Rüyada iğne görmek anlamı aynı zamanda ve anda huzur ve mutluluk içinde geçinen, aynı dili konuşmayı başaran çiftlere işaret eder. Rüyada iğneyi yuttuğunu gören kişi dostu olduğunu sandığı bir düşmanına koz verecek demektir. Rüyada birisine iğne battığını gören bireyin, o kişiyle arasının açılacağı anlamına gelir.

Rüyada Toplu İğne Görmek

Rüyada toplu iğne görmek anlamı bireyin içine düşeceği sıkıntılı, zor ve meşakkatli bir duruma işaret eder.

Rüyada Şırınga Görmek

Rüyada şırınga görmek anlamı hayırlara işaret etmez. Sağlık sorunlarına, hayal kırıklıklarına, işlerin bozulmasına, kazancın ve bereketin azalmasına kılavuz eder. Rüyada kendisine iğne yapıldığını gören kişi önemsiz bir yaralanma ya da sağlık sorunu ile karşılaşabilir.

Rüyada İğneyle Dikiş Dikmek

Rüyada elinde iğne iplik dikiş yaptığını gören bireyin kısmeti açık olur. İşleri ve kazancı artar, sorunları düzelir, huzuru ve neşesi yerine gelir.

Rüyada Çuvaldız Görmek

Bir erkek eğer rüyasında çuvaldız görürse bu o bireyin eşinin kendisine bir kız çocuğu vereceği anlamına gelir. Eğer rüya sahibi evli değilse rüyasında gördüğü çuvaldız kendisi için bir yol anlamına gelir. İş ya da tatil için gidilecek bir seyahate çıkmaya kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu