FRüya Tabirleri

İğne İplik Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada İğne İplik Görmek

Rüyada iğne iplik görmek anlamı, fakir kişiler için durumunun düzelip zenginleşmesine, para kazanmaya, düzene ve nizama, bekârlar için nikaha, dini açıdan kulluk derecesinin yükselmesine bazen de iğne iplik kadına alamettir. Rüyasında bir şey dikmediği halde iğne iplik gören Saliha bir hanımla evlenir veya öyle bir kadınla karşılaşır.

Rüyada İğne İplikle Bir Şey Dikmek

Rüyada iğne iplik kullanarak bir şey dikmek durumunu düzeltip feraha ulaşma, yoksul insanlar için para kazanarak maddi sıkıntılarından kurtulma, dağınıklıktan sonra düzene ve intizama, bekar erkekler ve kadınlar için kendisine çeki düzen verecek hayırlı bir eşe, her türlü maddi manevi üzüntülerin nihayete ermesi, hayatını düzene sokma anlamlarına gelmektedir.

Rüyada İğne Yuttuğunu Görmek

Rüyada iğne yutan kişi hakkında dedikodu yapılarak o kimseye zarar verilir. Bu rüyayı gören kişi, kötü ve art niyetli insanların saldırısına uğrar veya onlara söylememesi gereken sırlarını söyleyerek zor duruma düşer. Bu rüya çevrenizdeki kişilere karşı uyanık olmanız gerektiğini hatırlatan uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada İğne Görmek

Rüyada iğne görmek anlamı, kadın için ahlaklı, dürüst ve nefsine hâkim olan erkeğe; erkekler içinse ahlaklı, namusunu muhafaza eden, iyi huylu bir kadına alamettir. Rüyasında iğne tutan bahsi geçen kişiler gibi kimselerle tanışarak evlenir veya nişanlanır. Bu rüyayı hamile bir hanım görse kız çocuğu olacağına, diğer insanlar içinse yolculuğa çıkmaya alamettir.

Rüyada İğnenin Kendisine Battığını Görmek

Rüyada herhangi bir uzvuna iğne battığını gören kimse insanların ayıplayacağı eylemlerde bulunur ve zor duruma düşer. Bu rüya, utanılacak hareketlerde bulunmaya, doğru yoldan çıkmaya, rezil olmaya yorulur.

Rüyada İğnenin Kırıldığını Görmek

Bu rüyayı görenin işleri bozulur ve çalışma hayatında başarısızlığa uğrar. Bu rüya kısa süreli işsizliğe, elden çıkacak mal ve paraya, insanların tepkisini çeken hareketlerde bulunmaya, sıkıntı ve kedere de yorulmaktadır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu