FRüya Tabirleri

İguana Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada İguana Görmek

Rüyada iguana görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatında çeşitli planlar ortaya koyacağına, bu planları gerçekleştirirken olayların gelişimine uygun olmayan durumlar ile karşılaşılacağına, bu durumlar iş hayatında kontrol edildiğinde yapılan planın bazı aşamalarında çok büyük hatalar yapıldığına ve düzeltilmesi gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda ve anda, aile bireyleri arasında çok büyük bir bağ bulunduğuna ve çok hayırlı ve güzel gelişmeler ile bu bağın daha da büyüyeceğine alamet eder.

Rüyada Yeşil İguana Görmek

Çok büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine, bu çalışmalar sayesinde büyük kazançlar ve başarılar kazanılacağına, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, bu işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına tabir edilir.

Rüyada Semender Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı olayların yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına ve yakın bir zamanda ve anda iş hayatında kazanılan para ile ticarete atılacağına rivayet eder.

Rüyada Semender Avlamak

Rüyayı gören bireyin, uzun zamanda ve andan beri ilk kez getirisi çok büyük işler gerçekleştireceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Kertenkele Görmek

İş hayatında ve sosyal hayatta insanların arasında laf taşıyan, insanları birbirlerine düşüren ve çok büyük bir kötülük yapmak için fırsat kollayan bir kişi ile rüya sahibi arasında tatsız bir durumun yaşanacağına, bu yüzden rüyayı gören bireyin çok sinirleneceğine, adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu