FRüya Tabirleri

İhanet Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada İhanet Görmek

Rüyada ihanet görmek anlamı, rüya sahibinin, uzun yıllar aşka kapattığı kalbinin tekrar yaşanan bir gönül ilişkisinde ortaya çıkacak bir sorundan ötürü çok büyük kırgınlıklar ve küslükler yaşayarak aşka tövbe edeceğine tabir edilir. Ve rüyayı gören bireyin iş hayatında yapılmak istenen bir çalışmadan ötürü büyük sıkıntı çekeceğine ve çok büyük bir sorun yaşayacağına kılavuz edilir.

Rüyada ihanet görmek anlamı, rüya sahibinin, yaşadığı hayattan pek mutlu olmadığına yeni yollar ve yeni insanlar keşfedip yeni şeyler yapmak istediğine ve bu şekilde çok mutlu olabileceğine yorumlanır.

Rüyada İhanete Uğramak

Rüyada ihanete uğramak, rüyada ihanet görmek anlamı ile aynı anlama gelir. Rüyayı gören bireyin, çok sevdiği ve çok değer verdiği bir insandan ötürü çok acı çekeceğine ve kırgınlıklar yaşayacağına kılavuz edilir.

Rüyada İhanetle Suçlandığını Görmek

Rüyada ihanetle suçlandığını gören bireyin, iş hayatında sahip olduğu yerden ya da insanlar arasında sözü geçen biri olmasından ötürü yardım gereken konularda insanları harekete geçireceğine ve herkes için çok faydalı ve kolay bir çalışma ile insanların desteğinin alınacağına tabir edilir.

Rüyada Eşine İhanet Etmek

Rüyada eşine ihanet ettiğini görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, eşi ya da sevgilisi olan kişi ile arasının sürekli bozuk olduğuna ve aralarında mutluluk ve güven veren bağın çok zayıf olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Kendine İhanet Etmek

Rüyada kendine ihanet etmek, birkaç şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi genç bir kız ise, yaşayacağı bir gönül ilişkisinden çok üzüntülü ve yaralı bir şekilde çıkacağına işaret edilir. Eğer genç bir erkek görmüşse, sevgili olduğu kişi ile aralarında çok yaşanan sorunların çözülememesinden ötürü duyulan ve aşkta sıkıntılar yaratan endişe ve üzüntünün hayatının her anına hâkim olmasına kılavuz edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu