FRüya Tabirleri

İhtilam Olmak Rüya Tabirleri

Rüyada İhtilam Olmak

Rüyada ihtilam olmak, abdest almadan bir işe girişmeye, bu şekilde namaz kılındığının görülmesi ise dini vecibelerini yerine getirmek için hac veya umre gibi yolculuklara çıkılacağına alamettir. Rüyasında kendisinin ihtilam olduğunu gören bireyin ismi istemediği bir olaya karışır ve huzuru kaçar. İhtilam olduğu halde yıkanabilmek için su bulamadığını gören kimse ise, hem manevi hayatında, hem de işlerinde sıkıntılarla karşılaşır.  Eğer kişi rüyasında su bulur ise, bu kez de tüm arzu ettiği ne varsa gerçek olur.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi erkek ise tüm emelleri gerçek olur ve iş konusunda da atılımlar yapar. Rüyayı gören bir kadın ise, darlık içinde, aksilikler ve sıkıntılarla dolu günler geçirir, ancak rüyanın uyarı mahiyeti de vardır. Kadınlar bu anlamda bu tip durumlara düşmemek için tedbirli olmalıdırlar şeklinde de yorumlanabilir.  Eğer kişi eşiyle cinsel ilişkiye giriyorsa, düşleri gerçek olur, tanımadığı biri ile cinsel ilişki yaşıyorsa da toplumdaki tüm saygınlığı bir anda silinir ve itibarsızlaşır.

Rüyada Kötü Yola Düşmüş Bir Kadınla İlişkiye Girmek

Kötü yola düşmüş bir kadınla cinsel ilişkiye giren kişi, gerçek hayatta haram mala sahip olur ve kazancının da bereketi kalmaz. Hem maddi kayıplar yaşar, hem de aile saadeti kalıcı hasarlar alır. Bu kadın ile ters ilişkiye giriliyorsa arzu edilen hiçbir şey gerçekleşmez, sahip olunan mal, mülk ne varsa hepsi yitirilir.

Rüyada Güzel Bir Kadın İle İlişkide Bulunmak

Güzel bir kadın ile girilen cinsel ilişki bireyin iyi ve sevindirici gelişmelerle hoş zamanlar geçireceğine yorulurken, çirkin bir kadınla ilişkiye girilmesi dedikodulardan dolayı zarar görmeye kılavuztir. İlişkide bulunulan kadının bir anda erkek olduğunu görmek anlamı ise hayalini kurduğunuz isteklerinizin asla gerçekleşmeyeceğine tabir olunur. Kadının aniden bir hayvana dönüştüğünü gören kişi ise o güne dek sahip olduğu ne vara çok daha fazlasını elde eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu