Büyüler

İkna Etme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Birini İkna Etmek İçin Yapılan Büyü Nedir?

İkna Etme Büyüsü Nedir?

Çevrenizde ikna edemediğiniz kişiler mi var, ailenizi biriyle evlenmek adına ikna edemiyor musunuz? O zaman sizlere ikna etme büyüsü hakkında bilgi vererek, önereceğiz. Buyurun başlıyoruz.

İkna etme büyüsü, isminin açıklığından anlaşılacağı gibi birini, bir aileyi, babayı, anneyi ikna edebilmek için başvurulan tılsımlar gurubunda yer alır. Uzman medyumları tarafından yapılan bu büyüyle sizler de herhangi bir konuda ikna edemediklerinizi, tılsım yapıldıktan sonra ikna edebilirsiniz. İkna etme büyüsü yaptıranlar büyünün etkilerini göstermesiyle birlikte istedikleri bir işi yapabilmek için ikna etmiş konuma gelirler. İkna etme için yapılan bu büyü, çok farklı şekillerde tercih edilebiliyor.

Örneğin, bir kişiyi evlilik için ikna edebileceğiniz gibi ailenizi evliliğinize ikna edebilme şansına sahipsiniz. Peki bu büyü gerçekten tutuyor mu? İkna etme büyüsü ehil olan medyumlar tarafından yapılırsa yüksek ihtimalle tutacaktır. Fakat her büyüde olduğu gibi bunun da belli kuralları vardır. İkna etme büyüsü kaç günde tutar diye sorarsanız, hangi amaçla yapıldığına bağlı deriz. Örneğin, babanızı ikna etmek için yapacağınız büyüyle, ailenizi ikna etme büyüleri arasında etki konusunda süre farklı oluşabilir. Genel olarak etkisini göstermeye başlaması 1-4 haftadır. Bu süreler dediğimiz şekilde büyünün yapılışına göre değişebilir.

İkna Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bende birini ikna etmek istiyorum ancak ikna etme büyü nasıl yapılır bilmiyorum diyorsanız, buyurun okumaya devam edin. İlk olarak söylemeliyiz ki ikna etme büyüleri gir büyüler listesinde yer alıyor. Dolayısıyla bu büyünün yapılışıyla ilgili tüm bilgiler medyumlarda ve büyü kitaplarında saklıdır. Büyüyü yapmak istediğiniz ilim bakımından zengin olmanız ve büyüler alemine kadir olmanız gereklidir. Eğer bu iki sıfata sahip değilseniz, ikna etme büyüsünün yapımını ehil kişilere bırakmalısınız.

İkna etme büyüleri yapılışı, tılsımın hangi amaç için uygulanacağı hususunda değişebilir. Eğer büyü evliliğe ikna edebilmek için yapılırsa, evliliğe ikna etme büyüsü için gerekli kurallar uygulanır. Ancak tılsım aileyi ikna etme büyüsü olarak yapılacaksa buradaki kurallar değişecektir. Dijital ortamlarda büyü tarifleri şeklinde sunulan bilgiler, ikna etme büyüsü yapmak için yeterli değildir. Tılsımın mutlaka ehil sıfatına sahip olan medyumlar tarafından yapılması gerekir. Yapılışını da ancak bu kişiler engin bilgileriyle bilebilirler. Bunun dışında büyüyü gerçekleştirmek pek mümkün olamayacaktır.

ikna etme büyüsü

İkna Etme Büyüsü Etkileri?

İkna etmek için yapılan tılsımlar, zamanla tesir etme gücüne sahiptirler. Yani büyü yapıldıktan sonra zaman kavramı çok önemlidir. Bu nedenle sabırlı olmak bu büyünün temelidir. Ehil medyumla gerçekleştirilen ikna etme büyüsünün etkileri şu şekilde sıralanabilir.

 • Eğer ailenizi herhangi bir şeye ikna etmek için bu büyüye başvuruyorsanız, tesir görüldükten sonra isteğinizi ailenize kabul ettirebilirsiniz. Aileniz sizin düşüncelerine karşı çıkmayacaktır.
 • Babanızı bir konuda ikna etmeye çalışıyorsanız, bu doğrultuda isteğiniz gerçekleşecek hatta babanız size bu anlamda destek verecektir.
 • Sevdiğinizi ya da sevgilinizi evliliğe ikna etmek için bu tılsıma ikna etmek istiyorsanız, bu kişi gözü kapalı bir şekilde isteklerinize uyacaktır. Sevdiğiniz kişi evlilikten korkuyorsa tüm korkuları son bulacaktır.
 • İnsanları herhangi bir konu için ikna etmek durumundaysanız, bunu ikna etme tılsımıyla rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında birçok konuda etrafınızdaki sevdiklerinizi, insanları rahatlıkla bu büyüyle ikna edebilirsiniz.
 • İkna etme tılsımının etki konusunda en önemli özelliği karşınızdaki insanları sizin düşüncelerinize uymasını sağlamadır. Bu doğrultuda etrafınızdakiler o konuya sizin düşündüğünüz gibi yaklaşacaklardır.İkna etme büyüsünün etkiler bu şekildedir. Bu büyünün etki süresi birbirinden farklı olsa bile ehil medyumlarla yapıldığından muhakkak kendisini gösterecektir. İnsanları ikna etme büyüsü olarak büyü aleminde kendine yer bulan tılsım, son derece tesirlidir.

  İkna Etme Büyüsü Yaptıranlar

  Babayı ikna etme büyüsü veya farklı amaçlarla yapılan bu tılsımda, insanların amacı ortaktır. Bilindiği gibi insanlar dünya üzerinde her istediklerine erişmekte zorlanır. Bu iş, evlilik, mutluluk konularında olabilir. Her istenilene erişmek için mutlaka karşı tarafın ikna edilmesi gerekecektir. Öyle ki bir otobüse bindiğiniz zaman bile kartınızı göstermeniz, basmanız zorunluluğu vardır. Çünkü karşınızdaki kişi yapacağınız harekete inanmalıdır. Ancak bazı durumlarda kişi ne yaparsa yapsın, çeşitli sebeplerden dolayı, ailesi, sevdikleri yaptıklarına ikna olamazlar. Örneğin bir kişinin sevgilisi korktuğu için evliliğe hazır olamayabilir. Bu anlamda ikna etmek için büyü kişinin korkularını da giderir.

  İkna etme büyülerini yaptıran kişiler genel anlamda herhangi bir konuda kendilerine inanılması için bu yola başvurular. Çünkü bu insanlar etraflarının onlara inanmamaları nedeniyle çeşitli isteklerine ulaşmakta zorluk çekebilirler. Bunu baba konusunda örneklendirmeye çalışalım. Bu örneği şöyle verelim. Bir kişi dükkan açmak ister. Ancak paraya ihtiyacı vardır. Babasının hali vakti yerindedir. Ondan alacağı parayla dükkanını açıp, hayatını bu yoldan devam ettirebilir. Ancak babasını bu anlamda ikna edememektedir. Babası onun işi açıp batıracağını düşünür. Kişi, ikna etme büyüsüyle babasını ikna etmeyi başarır.

  Banası ona dükkan için kaynak sağlar ve kişinin işleri de yolunda gitmeye başlar ve bir süre sonra durumu daha iyiye gider. Peki burada babayı ikna etme büyüleri kullanılmasaydı ne olurdu. Herkes her şey, yerinde sayıp dururdu. Bu örneği vermemizin sebebi, büyüyü yaptıran kişinin sağladığı faydanın gözler önüne sermekti. Dolayısıyla ikna etme büyüsü kişinin muradına ermesine, güven sağlamasına katkıda bulunur.

  İkna Etme Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

  Dünyada insanların var olmaya başlamasıyla birlikte, büyüler de kendilerine her zaman yer bulmuştur. Özellikle insanlar sıkıştıklarında, zorluklar çektiklerinde büyülere başvurmuşlardır. Her bir büyü de farklı süreler içerisinde etki etmeye başlar. Bazılarının etki süresi 1 hafta olabilirken bazıları için beklenmesi gereken süre 2 ayı bile bulabilir. Bu tamamen büyünün yapımı ve nedeniyle alakalıdır. Eğer büyü belli bir sebep için yapılıyorsa, bunun süreleri de belirlenebilir. Ehil medyumlar ikna etme büyüsü yaptıklarında ne kadar süre içerisinde etki edeceğiniz ve bu etkilerin ne zaman tam olarak kendini göstereceğini belirtirler.

  Birini ikna etmek için büyü yapıldığı zaman, süreler yaklaşık olarak 2 haftadır. Bu süre büyünün etkisini göstermeye başlaması süresidir. Yani bu sürede büyü yapılan kişi veya kişiler tam anlamıyla etki altına girmezler. Etki altına girme süreci bundan sonra başlamış olur. İkna etme büyüsünün etki etmeye başlama süresi büyünün yapılışına göre değişebilir. Büyü evlilik için yapılacaksa, 1 hafta, aileyi ikna etmek için yapılıyorsa 2 hafta süreleri verilebilir. Daha önce de belirttiğimiz gibi verilen süreler medyumlara bağlıdır.

  İkna etmek için hoca arıyorum veya ehli medyum istiyorum diyenlere tavsiyemiz olacak. Türkiye ve dünyada şimdiye kadar binlerce kişiye hizmet verip, başarılı sonuçlar alan hocamızla görüşebilirsiniz. Türkiye’nin en önemli medyumlarından birisi olarak kabul gören ve bu işin ehli olan medyum hocamıza sadece sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hocamıza ulaştıktan sonra dileğiniz hangi yönde olursa olsun, kendisiyle paylaşmanız durumunda, sizlere çare üretmek için çalışmalarına başlayacaktır. Bu konuda sizi de bilgilendirecek olan medyum hocamız, hem sizin hem de başkaları için en doğru seçenektir. Sizde buyurunuz kardeşlerim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim