FRüya Tabirleri

İlaç Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek anlamı, düzgün karakterli, ağır başlı, vakur, oturmasını, kalkmasını bilen, sözü dinlenen, mantıklı kararlar alabilen ama duygularını da yok saymayan bir kimseye kılavuz eder. İlaç daha ziyade rüya sahibinin kişiliği ile tabir edilir. Rüyada ilaç görmek anlamı içi, dışı bir, kalbinin güzelliği ve iyiliği yüzüne yansımış, güzel bir insana işaret eder. Bu kişi toplumda iyi anılmasının yanı sıra aynı zamanda ve anda çoğunluğun çok sevdiği ve saygı duyduğu bir kişi olarak değerlendirilir.

Rüyada İlaç İçmek

Rüyasında ilaç içtiğini gören kişi, gerçekten de üzüntülerine ve dertlerine şifa bulur. Kafasında kurup durduğu, kendi uydurup, kendi inandığı, saçma ve gereksiz düşüncelerinden kurtulur ve huzura kavuşur aynı zamanda ve anda çevresindekilere de nihayet huzur verir.

Rüyada İlaç Satın Almak

Rüyada ilaç almak iki türlü tabir edilir. Eğer rüya sahibi ilacı kendisi gidip alırsa, iş hayatında yıldızının parlayacağına ve istikbalinin parlak olacağına işaret eder. Eğer ilacı bir kişi kendisine satıyorsa o halde bir kişiden göreceği zarar ya da kaba bir tabirle yiyeceği kazığa kılavuz eder.

Rüyada İlaç Kutusu Görmek

Rüyada ilaç kutusu görmek anlamı rüya sahibinin mesele etmeyeceği, önemsiz bir söze kılavuz eder. Bu söz rüya sahibinin siniri bozmayı başaramayacak ve onu üzemeyecek demektir.

Rüyada İlaç Yazdırmak

Rüyasında ilaç yazdırdığını gören kişi, patronundan yıllık iznini koparmayı başaracak demektir. Bundan sonrası rüya sahibi için ver elini deniz, kum ve eğlenceli yaz akşamları demektir. Bu değişiklik rüya sahibine ilaç gibi gelecektir.

Rüyada İlaç İstemek

Rüyasında ilaç istediğini gören kişi çaresiz bir duruma düşecek ve etrafında yaralarını saracak gerçek bir dostunun olmayışının üzüntüsünü ve eksikliğini yaşayacak demektir. Bu gerçeğin acısı bir yandan yaşadığı çaresizliğin üzüntüsü bir yandan bastıracaktır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu