FRüya Tabirleri

İltihap Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada İltihap Görmek

Rüyada iltihap görmek anlamı, pek de iyi şekillerde tabir edilmez. Rüyayı gören bireyin canın sıkılmasına, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının kaçmasına neden olacak bir takım sorunların baş göstereceği anlamına gelir. Rüya sahibinin meslek hayatındaki verimliliğin düşmesine bu durumun özel hayatını da etkileyerek kişiyi mutsuz etmesine yorulur. Kişi, emeklerinizinkarşılığını istediği gibi alamayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada İltihap Sıkmak

Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören bireyin sıktığı iltihabın patlayarak akması, dileklerinin ve dualarının kabul olması sayesinde rahatlığının da yerine geleceğine tabir edilir. Fakat rüya sahibinin sıktığı iltihabın patlamaması durumunda çektiği sıkıntı ve zahmetin uzayacağına işaret eder.

Rüyada İltihap Akması

Çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören bireyin yaşadığı kötü günlerin artık son bulacağına, şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve kazancının da çoğalacağına rivayet edilir.

Rüyada İltihap Kusmak

Rüyayı gören bireyin yaptığı bir hatanın farkına varacağı ve el açıp Allah ’tan af dileyeceği ve tövbekâr olacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin doğru yolu bularak içine düştüğü yanlışı bir daha tekrar etmeyeceğine ve bunun kendisine iyi bir ders olacağına alamet eder.

Rüyada İltihap Akıtmak

Rüya sahibinin içine düştüğü çıkmazdan kurtulmaya çalıştığına tabir edilir. Rüyayı gören bireyin yaşadığı sıkıntılardan bunaldığına ve tüm enerjisini kurtuluşu bulmak için kullandığına işaret eder. Kişi yakın zamanda ve anda feraha erecek ve düze çıkacak demektir.

Rüyada İltihap Temizlemek

Rüyayı gören bireyin şansının yaver gitmesi sayesinde hayatının yoluna girmeye başlayacağı, başarılarının artacağı, kısmetinin çoğalacağı yaşamına bolluğun, bereketin ve mutluluğun hakim olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı kötü günleri arkasında bırakacağına ve unutacağına tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu