FRüya Tabirleri

İnci Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada İnci Görmek

Rüyada inci görmek anlamı estetiği ve zarafeti simgeler. Rüya sahibi için inci gibi dizilmiş boy boy evlatlar anlamına gelir. Rüyada inci gören kişi tıpkı inci taneleri gibi gözünden yaş akmasına neden olacak haberler alacak demektir. Rüyada inci gören kişi mutlaka hayırlı bir haber alır ya da kendisi için çok hayırlı olacak ve hayatının kalan kısmı için de uğur getirecek bir olay yaşar. Rüyada inci görmek anlamı aynı zamanda ve anda mal varlığı ile telaffuz edilir. Rüya sahibinin büyük bir mal varlığının olacağına ve herkesin imreneceği bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada İnci Kolye Takmak

Rüya sahibinin beyaz atlı prensine kavuşacağına ve mutluluktan gözünün hiçbir şey görmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi, dünyanın en mutlu insanı kendisiymiş gibi hissedecek demektir.

Rüyada İnci Küpe Görmek

Rüya sahibinin çok sevineceği, heyecanlanacağı ve kendisini çok özel, çok değerli hissedeceği sözler işiteceği anlamına gelirken aynı zamanda ve anda da güzel haberler duymaya kılavuz eder.

Rüyada İnci Yüzük Görmek

Helal ve hayırlı kazançtır. Rüya sahibi işlerini büyütecek ve yeni sermayeler elde edecektir.

Rüyada İnci Almak

Kültür zenginliğidir. Çok okumaya ve kültürlü olmaya, bu sayede de herkesin takdirini ve saygısını kazanmaya işaret eder.

Rüyada İnci Satmak

Rüya sahibinin ahireti unutup, sadece dünya ve dünya malı için yaşamaya daldığına kılavuz eder. Rüya sahibi yaradanı ve şükretmeyi unutmuş, sadece daha fazlasını elde etmek için yaşar olmuş diye tabir edilir.

Rüyada İnci Yutmak

Rüyasında inci yutan kişi haksızlık karşısında susarak, günaha ortak olacak demektir. Rüya sahibi bir olay karşısında haklı olanı savunmak yerine susarak ihanet edecek ve günaha girecektir.

Rüyada İnci Tanesi Görmek

Bir erkek evlat sahibi olmak anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu