FRüya Tabirleri

İnci Kolye Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada İnci Kolye Görmek

Rüyada inci kolye görmek anlamı, bireyin gözyaşı dökeceğine ve uzun süre boyunca ağlayacağı pek çok olay yaşayacağı anlamına gelir. Bekar bir genç kız inci kolye görür se, bu çok sayıda kısmete sahip olacağını ve evleneceğini işaret eder. Genç ve bekar hanımlar için birkaç dünür arasında kalmaya ve aşk hayatında ikircik yaşamaya da işaret eder. Rüyasında inci kolye gören kişi evli bir bayansa hamile kalır, eşi çok büyük ve pahalı bir hediye alır, ailesinden miras olarak bir gayrimenkul sahibi olur.

Rüyada Dizilmiş İnci Görmek

Özellikle evlat sahibi olmak isteyenler için çok hayırlı bir rüyadır.  Evli kadınlar için gebe kalmaya işaret eden rüyada eğer kişi incileri ipe kendisi geçiriyorsa bu durumda çok sevineceği ve mutluluktan gözyaşı dökeceği olaylar yaşar.

Rüyada İnci Kolyenin Dağıldığını Görmek

Rüyasında inci kolyesinin ipinin koptuğunu ve incilerin dağıldığını gören bireyin aşk hayatı allak bullak olur. Evli ise boşanır. Bekar ve nişanlı ise nişanlısından ayrılır. Duygusal anlamda da bireyin ruhsal bir çöküş yaşayacağı anlamına gelir. Aynı zamanda ve anda rüyada incilerin dağıldığını görmek anlamı uğursuzluk sebebidir ve bireyin tüm işlerinin aksi gideceğini, kısmetlerinin sona ereceğini ve içe kapanık, mutsuz bir hayat süreceğini bildirir.

Rüyada İnci Kolye Takmak

Bekar kimseler için ani gelişen bir evliliğe, bekar erkekler için zengin bir hanımı zevce olarak almaya, yaşlı kimseler için torun sahibi olmaya ve aynı zamanda ve anda gebe kalmaya da alamettir. Rüyasında inci kolye takan kişi büyük bir ikramiye kazanır, değeri çok yüksek bir hediye alır ve çok aşığı olur. Zaman zaman inci kolye takmak psikolojik açıdan çok hassas bir döneme girildiğini ve bireyin aşırı duygusal olduğunu da gösterir. Farklı bir yoruma göre, rüyasında inci kolye takan kişi kararlarını her zaman duyguları ile alır ve mantığını devreye sokmadığı için sürekli hata yapar.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu