JRüya Tabirleri

Jaguar Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Jaguar Görmek

Rüyada jaguar görmek anlamı, tabir yerindeyse alacası içinde saklı olan bir kimseye işaret eder. Yani rüya sahibinin çevresindeki art niyetli, ikiyüzlü, samimiyetsiz ve güvenilmeyecek kişilerin varlığına kılavuz eder. Rüya sahibinin yüzüne gülen ama arkasından da kuyusunu kazmak ve ayağını kaydırmak için elinden geleni yapan, fitneci ve fesat bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada Jaguar Hayvanı Görmek

Rüyada jaguar hayvanı görmek anlamı, rüya sahibinin iyi niyetlerle yaklaştığı, sevdiği ve güvendiği bir kişiden yana büyük hayal kırıklığına uğrayacağına, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına, yıkılacağına ve bir daha kolay kolay insanlara güven duyamayacağına alamet eder.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

Rüyada vahşi hayvan görmek anlamı, rüyayı gören bireyin başarıya doymayacak kadar hırslı ve azimli olduğuna, tuttuğu dalı koparacak güce ve kudrete sahip olduğuna tabir edilir. Kararlı olmaya, isteklerin, hayallerin ve ideallerin peşinden koşmaya işaret eder.

Rüyada Yırtıcı Hayvan Görmek

Rüyada yırtıcı hayvan görmek anlamı, zorluklarla baş edebilmeyi bilen, umutsuzluğa kapılmadan bildiği yolda ilerleyen, kısmetli ve şanslı olduğu kadar da akıllı olan ve karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirebilen bir kimsenin varlığına alamet eder.

Rüyada Çakal Görmek

Rüyada çakal görmek anlamı, rüya sahibinin hem ticaret hayatında hem de normal hayatında kendini çekemeyen bazı rakipleri ve düşmanları olduğuna, kendisine zarar vermek için planlar yaptıklarına ve kötü emeller peşinde olduklarına tabir edilir.

Rüyada Tilki Görmek

Rüyada tilki görmek anlamı de benzer anlama gelir ve art niyetler taşıyan, kötü düşünceleri olan, arkadan konuşan, sinsi, alttan alttan planlar yaparak zarar vermenin yollarını bulmaya çalışan, nursuz, arsız ve yüzsüz bir bireyin varlığına kılavuz eder. Gerçek yüzü geç de olsa anlaşılacak bir kişiye alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu