JRüya Tabirleri

Jandarma Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada jandarma görmek anlamı, öncelikli olarak güvende olmaya ve rüya sahibine edilen hayır duaları sayesinde korunmaya kılavuz eder. Rüyada jandarma gören kişi için dualarını esirgemeyen kişiler olduğu ve bu duaların Allah katında kabul olması sayesinde belalardan, kazalardan, uğursuzten, dedikodudan ve kem gözden uzak olacağı yorumu yapılır. Bu rüya, bireyin toplumda sözü geçen, itibar sahibi ve önemli bir kariyeri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi, sahip olduğu makam sayesinde, herkesin karşısına geçip de laf söylemeye cesaret edeceği biri değildir ve toplumda büyük bir ağırlığı vardır. Rüyada jandarma gören bireyin zahmetli ve kendisine sürekli zorluk çıkaracak bir işi olacaktır. Bu iş, rüya sahibinin uzunca bir süre başını ağartacak demektir.

Rüyada Jandarma Tarafından Tutuklanmak

Rüya sahibinin başının dertte olduğu anlamına gelir. Rüyasında jandarma tarafından tutuklandığını gören kişi, belalı kişilerle birlikte bir takım gayri meşru işlere bulaşacak sonrada bunun ceremesini çekecek demektir.

Rüyada Jandarma Arabası Görmek

Rüya sahibinin istediği işi yapabilmesi için resmi kurumlardan izin alması gerekeceğine kılavuz eder. Rüyasında jandarma arabası gören kişi, işini halledebilmek için bir süre devlet dairelerinin kapısını aşındırmak zorunda kalabilir.

Rüyada Jandarma Olduğunu Görmek

Rüyasında jandarma olduğunu gören bireyin hayatta her işi gücü rast gider, istediği her işi başarmaya gücü ve kudreti olur diye tabir edilir. Rüya sahibi tanıdık kişileri araya sokmak zorunda kalmadan, ondan bundan yardım dilenmek zorunda olmadan elini attığı her işte muvaffak olur ve karlı çıkar.

Rüyada Karakol Görmek

Rüya sahibinin yapmadığı bir iş nedeni ile suçlanmasına ve günah keçisi sayılmasına işaret eder. Kişinin günahsızlığını ispat etmesi için büyük bir mücadele vereceğine ve ecel terleri akıtacağına tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu