JRüya Tabirleri

Jeton Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Jeton Görmek

Rüyada jeton görmek anlamı, genellikle tatil amaçlı çıkılacak kısa seyahatlere, tatillere veya gezilere yorumlanır. Dostlardan gelen düğün veya iş haberlerine sevinmeye, var olan işten elde edilecek gelir sayesinde ev almaya ya da yatırım yapmaya, şanslı biri olmaya ve kısa zamanda ve anda zenginleşmeye de alamet eder. Jeton görenler gün içinde pek çok farklı kişiden yeni, güzel haberler alırlar. Büyük bir fırsatı alamet eden rüya, hayat eşinin bulunması, ömür boyu sürecek, bireyin her anında ona desteğini esirgemeyecek güzel dostluklar kurulması, var olan ilişkilerde karşılıklı anlayışın ve sevginin artması anlamlarına gelir. Jeton gören kimseler kendilerine sunulacak çok sayıda fırsat sayesinde iyi bir gelecek planlaması yaparlar. Talihi açılan rüya sahibinin sorunsuz bir dönem geçirmesine ve çıkacağı yolculuklarda başka fırsatlar elde ederek döneceğini de kılavuz eder.

Rüyada Jeton Bulmak

Kişinin içindeki cevheri ortaya çıkarması halinde elde edeceklerine kendisinin de şaşıracağını ve bugüne kadar cesaret gösteremediği bir alanda çalışmaya başlayarak büyük başarılara imza atacağını bildirir. Kazançlı bir iş sahibi olmaya veya bir şirketin başına geçmeye de yorulur. Rüya sahibinin tüm hayatını değiştirecek gelişmeler yaşamasına ve hislerine göre hareket ederek her zaman doğru olanı seçeceğine tabir edilir. Korkulardan veya kişiyi engelleyen çekincelerden sıyrılmak manasına da gelir.

Rüyada Jeton Kaybetmek

Sonuçları tahmin edilemeyen bir işe girişmek suretiyle yaşanacak hayal kırıklığının habercisidir. En yakınındaki kimselere karşı bile güven duyulmadığı, ilişkilerin zedelendiği, aşırı stres altında geçecek bir döneme haber verir. Beklenmedik, ani haberler, hastalıklar nedeni ile iptal edilen bir yolculuğu tabir eden rüya, maddi açıdan bireyin tatmin olmaması sonucunda hırsına kurban gideceğini de işaret eder.

Rüyada Jeton Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin yaptığı işten büyük bir tatmin yaşadığını, elindekilerle mutlu olmayı başardığını ve karşısına çıkan her fırsatı akıllıca değerlendirdiğini gösterir. Önsezilerine güvenen, hisleri ile hareket etmekte sakınca görmeyen kimselerin yüksek özgüvenlerinin de sembolüdür.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu