KRüya Tabirleri

Kabak Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kabak Görmek

Rüyada kabak görmek anlamı hayırlı şeylere işaret eder. Kişi için şan, şöhret, saygınlık, zenginlik, bolluk, rütbe, zafer, başarı ve şifa anlamına gelir. Rüyada kabak yemeği yediğini gören kişi, zamanında kaybettiği bir şeye yeniden kavuşacak demektir. Ayrıca kişi rüyada ne kadar çok kabak yerse işinde o dayanışması uzmanlaşacak ve o dayanışması rütbe sahibi olacak demektir. Rüyada kabağı çiğ olarak yemek bireyin psikolojisinin bozularak her şeyden kuşku ve endişe duyacağına işaret ederken aynı zamanda ve anda birileriyle yaşayacağı münakaşaya ya da kavgaya kılavuztir. Rüyada bir kabak ağacı gören ve dibinde oturarak dinlenen kişi çevresi, akrabaları, arkadaşları ile çok iyi geçinen kimsedir. Rüyada kendini kabakların olduğu bir tarladan gören kişi sağlık sorunlarından kurtulacak ve şifa bulacak demektir.

Rüyada Bal Kabağı Görmek

Rüyada bal kabağı görmek anlamı bir yola ve seyahate çıkmaya işaret eder. Rüyasında bal kabağı gören kişi gemi ya da vapurla deniz aşırı bir yola gidecek demektir.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada kabak çekirdeği görmek anlamı çok hayırlıdır. Kişinin sağlık sorunlarına karşı deva bulmasına ve kederinden kurtulmasına kılavuz eder.

Rüyada Kabak Tatlısı Yemek

Rüyada kabak tatlısı yemek kısmettir. Mutluluk, zenginlik, bereket, helal kazanç ve bol nimet anlamına gelirken bireyin istikbalinin de parlak olacağı, hayatının zaferlerle dolu olacağına kılavuz eder.

Rüyada Yeşil Kabak Görmek

Rüyada yeşil kabak görenin işleri açılacak, kazancı ve geliri artacak demektir.

Rüyada Sakız Kabağı Görmek

Rüyada sakız kabağı görmek anlamı otobüs ya da trenle gidilecek bir seyahat anlamına gelir.

Rüyada Kabak Çiçeği Görmek

Rüyada kabak çiçeği görmek anlamı esenliğe ulaşmaya, olumlu ve güzel adımlar atmaya, uzun ve sağlıklı bir hayata, mutlu bir evliliğe ve hanede berekete işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu