KRüya Tabirleri

Kaçmak Saklanmak Rüya Tabirleri

Rüyada Kaçmak Saklanmak

Rüyada kaçmak saklanmak, yaşadığınız olayların sizi ne kadar korkuttuğunu ve etkilediğini gösterir. Rüyanızda birinden saklandığınızı görmeniz, size zarar vermek isteyen bir kişiden kurtulmak istediğinize, kaçtığınızı görmeniz ise, tehlikeli olduğunu düşündüğünüz durumlardan kendinizi koruyabileceğinize ve hiçbir zarara uğramayacağınıza kılavuz eder. Rüyada kaçarak saklanmak, amaçlarınıza ulaşacağınıza ve aynı zamanda ve anda ailenizden, çevrenizden gizleyerek yaptığınız işlerde başarı elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Köpekten Kaçmak

Rüyada köpekten kaçmak, bir düşmanınızın üstesinden geleceğiniz ve size zarar vermek isteyen kişilere karşı zafer elde edeceğinize kılavuz eder. Rüyada köpekten kaçarken saklandığınızı görmeniz, düşmanlarınızın size zarar vermeyeceğine ve keskin zekânız ile onlarla kolayca başa çıkabileceğinize işaret eder. Kaçtığınız köpek size havlıyorsa, büyük bir düşman, havlamıyorsa yakın çevrenizde bulunan sinsi bir düşmanı temsil etmektedir.

Rüyada Saklanmak

Rüyanızda bir şeyden ya da birinden saklandığınızı görmeniz, dürüst bir yapıya sahip olmadığınız, her işinizi gizli kapaklı yapmaya çalıştığınıza kılavuztir. Kişinin yaşadığı güvensizlikleri de temsil eden bu rüya haram paraya ve kolay yoldan elde edilmiş mala da işaret eder. Rüyada saklanmak bazen de saklanılan sırların ortaya çıkması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kaçmak

Rüyada kaçmak, kariyeriniz ile ilgili hedeflediğiniz makama düşündüğünüzden daha kısa bir zaman zarfında sahip olacağınıza ve emrinizde birçok çalışanınızın olacağına kılavuz eder. Amirlik ya da memurluk mertebesine yükselmek isteyen kişilerin amaçlarına ulaşacaklarına alamettir. Bazı rüya alimleri ise rüyada kaçmayı, bireyin aile hayatında yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan uzaklaşma ve yalnız kalma isteği olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Evden Kaçmak

Rüyada evden kaçtığını gören kişi endişeli geçecek bir sürenin sonunda rahatlığa ve huzura kavuşmaya kılavuz eder. Kişinin aşk hayatında yaşadığı sıkıntıların tesirinden kurtulamadığı ve sürekli eskiyi düşündüğü anlamına da gelir.  Aynı zamanda ve anda rüyada evden kaçmak, rüya sahibinin  hayatı ile ilgili yapacağı değişikliklere de tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu