KRüya Tabirleri

Kadavra Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kadavra Görmek

Rüyada kadavra görmek anlamı, pek hayırlı bir rüya değildir. Bir işin ya da çalışmanın çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yarattıktan sonra çok kötü durumlar ve başarısız sonuçlara neden olarak ve rüyayı gören kişiye birçok maddi ve manevi zarar vererek son bulacağına alamet eder. Gerçekleşen bu son, tam olarak bir son olmamakla birlikte başlayacak olan bazı başka sorunların ve kötü durumların sebebi olabilir. Bu sebeple dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kadavra Kesmek

İş hayatında ve aile hayatında yaşanacak bazı sorunlardan ötürü ortaya çıkacak sorunların çok üzücü olaylara sebep olacağına ve rüyayı gören bireyin üzülmesine ve attığı bazı adımlardan ötürü pişman olmasına yol açan olaylara alamet eder.

Rüyada Ceset Görmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine ve işlerinin geri dönülmeyecek bir şekilde zora gireceğine kılavuz eder.

Rüyada Ceset Saklamak

Rüya sahibinin, aile hayatında ya da iş hayatında ortaya çıkan sorunlardan ötürü çok üzüldüğüne, ancak bu üzüntünün çok büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olmaması için üzerinde durmadığına, buna rağmen bu kötü durumdan ötürü ister istemez sıkıntı yaşadığına rivayet eder.

Rüyada Ceset Yakmak

İş hayatındaki başarılar ve bu başarıların vesile olduğu kazançlar yüzünden rakipleri tarafından çok kıskanılan rüya sahibinin, işlerinin kötü duruma düşeceğine ve maddi olarak zarar verici olan durumlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Ceset Toplamak

Rüya sahibinin, aile hayatı ilgili olarak yaşanan huzurlu ve mutlu olayların sorunlu bir duruma geleceğine, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına ve aile bireyleri arasında kısa süreli de olsa büyük kırgınlıklar yaşanacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu