KRüya Tabirleri

Kadın Cinsel Organı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada kadın cinsel organı görmek anlamı, içgüdülerin söylediklerine fazla takılmaya ve bu nedenle de bir türlü şüpheden ve endişeden kurtulamamaya yorulur. Bu rüya daha ziyade rüyayı gören bireyin iç dünyası ve duygusal yanı ile tabir edilir. Kişinin kişisel ve özel konularda memnuniyetsizlikleri olduğuna bu nedenle de huzuru tam olarak yakalamayı başaramadığına rivayet edilir.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Temizlemek

Rüyada kadın cinsel organı temizlemek, rüya sahibinin sevdiği birine müjdeli bir haber vereceği ya da sürpriz yapacağı anlamına gelir. Kişi, kendi imkânları doğrultusunda çok değer verdiği birini mutlu etmek için ona güzel bir jest yapacak demektir.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Öpmek

Rüyada kadın cinsel organı öpmek, rüyayı gören bireyin birine karşı samimiyetsizlik yapacağına sırf ona iyi görünebilmek için olmayacak bir şeye olur vereceğine tabir edilir. Kişi daha sonra bunun pişmanlığını yaşayacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Kadın Cinsel Organında Kıl Görmek

Rüyada kadın cinsel organında kıl görmek anlamı, rüyayı gören bireyin malından ve parasından yemek için kendisine yakın durmaya çalışan kimselerin varlığına işaret eder. Bu kişilerin amacı rüya sahibinin sırtından kazanç elde etmek ve geçim sağlamaktır.

Rüyada Kadın Cinsel Organına Dokunmak

Rüyada kadın cinsel organına dokunmak, rüya sahibinin dostlarından birinden göreceği destek sayesinde iş sahibi olacağına, bu sayede kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada Vajina Görmek

Rüyada vajina görmek anlamı, hayırlara alamet eder ve bireyin içine su serpecek haberler alacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına böylece elinin bolluğa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Vajinada Kan Görmek

Rüyada vajinada kan görmek anlamı, güze huylar edinmeye, hataları eskide bırakmaya, iyi ve doğru olana yönelmeye tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu