KRüya Tabirleri

Kadın Dövmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kadın Dövmek

Rüyada kadın dövmek, bireyin güç kazanması anlamına gelir. Dövülen kadın tanınıyor ise o kişiye gerçek yaşamda destek olunacağına ve büyük bir iyilik yapılacağına kılavuz eder. Rüya sahibinin manevi anlamda vereceği gücün dışında, ihtiyacı olan birine maddi destek sağlayacağı anlamına da gelmektedir. Rüyasında eşini dövdüğünü gören kişi, hanımının her türlü ihtiyacını giderir ve onun gönlünü de hoş tutar. Çaresiz bir kadını dövdüğünü gören kişiler ise çok büyük bir hayrat yaptırır veya büyük bir sevap işler. Kadın dövmek bireyin mevcut gücüne güç katacağı ve maddi anlamda da istediği geliri elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Kadın Tarafından Dövülmek

Rüya sahibi erkek ise ve bir kadının kendisini dövdüğünü görürse, kurnaz biri tarafından alt edileceği, gururunun kırılacağı olaylar yaşayacağı, düşmanlarını sevindirecek hatalar yapacağı anlamlarına gelir. Tanıdığı bir kadın tarafından dövüldüğünü gören kişiler ise çevrelerince ayıplanacak kötü bir durum içine düşerler. İtibar kaybı şeklinde de yorumlanan rüya, bireyin ezileceği, karakterini doğru yansıtamayacağı bir ortamda çalışma hayatına başlayacağına da tabir edilir.

Rüyada Kadınla Kavga Etmek

Kadın kadına kavga ettiğini görmek anlamı bireyin içinde pek çok çatışma yaşayacağı ve arkadaş çevresine karşı da ikiyüzlü davranacağı anlamına gelir. Güvensiz davranışlarda bulunmasından dolayı rüya sahibinin yalnız kalacağını, gerçek dostluklar kurmakta zorlanacağı, yalnızca kendisini düşüneceği, bencil bir tutum içine gireceğini bildirir. Bir erkeğin, kadınla kavga ettiğini görmesi ise, iş yerinde iyi bir izlenim bırakacak projelerde görev alması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kadın Dövmenin Psikolojik Yorumu

Çocukluk döneminde annesine karşı öfke ile büyüyen çocukların bilinçaltlarında oluşan öfkenin dışa vurumudur. Kadın sembolü bireyin bastırılmış duygularını ifade eder ve kadın dövmek de bireyin içindeki öfkeyi ve sakladığı duyguları artık açığa vurmak istediğini bildirir. Bu rüya aynı zamanda ve anda cinsel anlamda eksiklik hissetmenin ve zayıf noktalarını saklamak için gerçek hayatında güç gösterisi yapıldığının da sembolü olarak bilinir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu