KRüya Tabirleri

Kadın Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kadın Görmek

Rüyada kadın görmek anlamı farklı açılardan yorumlanmaktadır. Rüyasında güzel bir kadın gören kimsenin, o seneyi güzel geçireceğine, maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına işaret eder. Rüyada görülen güzel kadını sırtına alıp götüren kişi hasta ise şifa bulur, borçlu ise borcundan kurtulur, davalı ise mahkemeyi kazanır. Rüyada genç ve güzel bir kadın ile konuşmak, bereketle dolu bir seneye, hayra, daha çok mal ve rızka alamettir. Rüyada evinize gelen güzel kadın sevinç, ferahlık, mutluluk olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada görülen çirkin kadın, göze hoş gelmeyen kadın ise sene boyu rahatsız, sıkıntılı, mutsuz olacağınıza, maddi ve manevi olarak sürekli bir sıkıntıya kılavuztir. Rüyada görülen güzel kadın tabirinin tam zıttı olarak yorumlanmıştır.

Rüyada kadın görmek anlamı bir kadın ile tabir edilir. Bu kadın dost gibi görünen gizli bir rakip ya da hasımdır aslında. Rüyada tabir yerindeyse süslü bir kadın görmek anlamı ve bu kadının da gerçek hayatta daha önce hiç görülmemiş birisi olması hiç beklenmedik bir anda mutluluk ve heyecan verici sözler işitmek anlamına gelir. Rüyada gencecik, çok güzel ve çok çekici bir kadının bir anda yaşlandığını görmek anlamı inancın güçlü olmasına işaret eder.

Rüyada bunun tam tersi olarak yaşlı bir kadın bir anda gençleşir ve rüya sahibi onunla yakınlaşarak, bir şeyler yaşarsa inancın güçleneceği anlamına gelir. Bir kişi gerçek hayatta yaşlı olan bir kadını rüyasında genç olarak görürse işi çoğalır ve kazancı artar. Rüyada genç kadın gören bir hasta derdine deva bulur. Rüyada genç ama dini inancı düşük olan bir kadın gören kişi mahcup olacağı bir şey yapacak ama öte yandan da çok mutlu olacağı bir söz işitecek demektir.

Rüyada Kadın Öpmek

Rüyada kadın öpmek maddi ve manevi açıdan iyi bir yaşama alamettir. Hayatınız kolaylaşacak, geçim sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Bazı tabirciler tarafından tarifi imkânsız olan, hayal dahi edemeyeceğiniz şeylerin gerçekleşeceğine ve bunların kötü değil, iyi şeyler olduğuna işaret eder.

Rüyada Kadın Kadına Sevişmek

Rüyada kadın kadına seviştiğini gören kişi, seviştiği kadını tanıyorsa onun sırlarını öğreneceğine, tanımıyorsa dünya hayatında ne kadar boş işlerle uğraştığına işaret eder.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada kadın cinsel organı gören bireyin eline yakın zamanda ve anda, beklemediği ve büyük bir miktarda paranın, malın ya da değerli bir şeyin geçeceğine alamettir. Sıkıntılardan kurtulmaya, maddi açıdan rahatlamaya, itibar sahibi ve saygın bir kişi olmaya kılavuz eder.

Rüyada Kadın Memesi Görmek

Rüyada kadın memesi görmek anlamı bir kız evladınız olacağına işaret etmektedir. Kız çocuğu hayırdır, şerre yorulmaz.

Rüyada Sevişmek

Rüyada bir kadınla seviştiğini gören kişi için; eğer kadın güzel ise hayra, kadın çirkin ise şerre işaret eder.

Rüyada Suratsız Kadın Görmek

Rüyada, mahkeme duvarı suratlı diye tabir edilen yüzü gülmeyen, sevimsiz bir kadın görmek anlamı rüya sahibini derinden sarsılacağı, yıkılacağı onu telaşa düşüreceği bir olay yaşayacak demektir.

Rüyada Kadını Açık Görmek

Rüyada kadını açık görmek anlamı hayırlı işlere işaret eder. Rüya sahibinin bir hayır yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Kapalı Kadın Görmek

Rüyada yüzü görünmeyen kapalı bir kadın görmek anlamı şüphe anlamına gelir.

Rüyada Güzel Kadın Görmek

Rüyada güzel kadın görmek anlamı karla çıkılacak bir işe, üstün başarıya, rakibe karşı elde edilecek galibiyete, esenliğe, gönül ferahlığına, afiyete, bolluğa, berekete ve zenginliğe işaret eder. Rüyasında genç ve güzel bir kadın gören kişi Allah katında sevap olacak bir şey yapacak demektir.

Rüyada Kadın Öldürmek

İş konusunda ya da aile ile ilgili konularda yaşanan sorunların hayırlı bir şekilde çözüleceğine, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ve anda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, çocuk sahibi olunacağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına alamet eder.

Rüyada Doğum Yapan Kadın Görmek

Yolculuğa çıkılacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, yeni bir ilgi alanı edinileceğine ve sanatsal faaliyetlere girileceğine yorulur.

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek

Hayali kurulan şeylere biraz zahmet çekerek ve maddi açıdan biraz harcama yaparak ulaşılacağına, zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına ve işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına alamettir.

Rüyada Kadın Göğsü Görmek

Hayır getirecek bir çalışmaya girileceği, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceği, sağlık sorunlarının aşılacağı, dertlerin ve sıkıntıların kısa süre içinde biteceği, zararların telafi edileceğine, kaçan fırsatların tekrar elde edileceği, yeni bir işe girileceği ve okul hayatında önemli aşamaya gelineceği anlamına gelir.

Rüyada Camide Kadın Görmek

Yakın bir arkadaşın açmak istediği bir işe ortak olmaya, bol kazanç elde etmeye, işleri büyütmeye, kazancın büyük bir kısmını Allah yolunda harcamaya, kardeşlerin arasını düzeltmeye ve hayır duası almaya rivayettir. Aynı zamanda ve anda, başka bir bireyin yaptığı hatadan etkilenilmesine rağmen yakın bir zaman içinde Allah ’ın izni ile toparlanılacağına ve işlerde yaşanan durgunluğun son bulacağına alamet eder.

Rüyada Kadın Kadına İlişkiye Girmek

Fayda sağlayacak bir işte bazı sorunların başgöstereceğine, sıkıntının günden güne artacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine ve yardım edilen bireyin bol bol hayır duası edeceğine rivayettir. Ayrıca, yaşanacak problemlerin ardından çok güzel olayların yaşanacağı ve geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına yorulur.

Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek

İş hayatında bir bireyin konuşmalarının sorun yaratacağına, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, çocuk sahibi olunacağına ve yeni bir ortaklık kurulacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve maddi olanakların günden güne daha da artacağına yorumlanır.

Rüyada Orta Yaşlı Kadın Görmek

Dertlerin yarattığı huzursuzluk yüzünden manevi açıdan sorun yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına işaret eder. Kişi, yaptığı bir iyilik sayesinde karşısına çıkan engelleri bir bir aşacak demektir.

Rüyada Kadın Pedi Görmek

Kişinin sırlarını saklayan bir bireyin varlığına, bu kişiye birçok konuda yardım edeceğine, bazı kötü kişilerle muhatap olacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, aile bireylerinden birine iş kurulacağına, iş dünyasındaki saygınlığın artacağına ve mutlu olunacağına kılavuztir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Birçok konuda bolluk ve bereket içinde geçirilecek bir döneme işaret eder. Bu dönem içerisinde, yeni bir işe girileceğine, kazancın artacağına, bir gönül ilişkisine başlanacağına ve evlat sahibi olunacağına yorulur. Aynı zamanda ve anda, dertsiz ve tasasız geçecek ve güzel gelişmelerin kapısını açacak bir yola girileceğine tabir edilir.

Rüyada Cüce Kadın Görmek

Hayat içinde elde edilecek imkânların daha az olacağına, işlerin çok büyümeyeceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, giderlerin artış göstereceğine, huzura erileceğine, bazı konularda kararsızlık yaşanacağına ve hane içinde eşlerin sıkıntılı günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada Esmer Kadın Görmek

Sorunların iş hayatında kazanılacak başarıla sayesinde çözüme kavuşacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına, sevinçli bir haber alınacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına ve eş, dost ya da akrabalardan birinin sıkıntılarına çare olunacağına işaret eder. Ayrıca, zor bir durumun sabırlı bir şekilde devam edilmesi sayesinde kısa sürede düzeltileceğine, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına yorumlanır.

Rüyada Dul Kadın Görmek

Rahatsız edici bir durumla karşılaşmaya, sıkıntılarla ve sorunlarla boğuşmaya, sağlık sorunları yaşamaya, sevilen bir kişi için endişe duyulacağına, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Hasta Kadın Görmek

Sıkıntı yaratacak bir kişi ile irtibat kurulması gerekeceği, iş bırakmak zorunda kalınacağına, aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına, bir iş konusunda kararsız kalınacağına, eşlerin ayrılacağına, zenginliği tehdit edecek bir durum yaşanacağına ve yeni eşyalar alınacağına yorulur. Ayrıca, bireyin, yeni yeni kişilerle tanışacağına, kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına ve bu eğitimle birlikte kazancın en az bir kat daha artacağına alamettir.

Rüyada Çıplak Kadın Görmek

Yakın bir arkadaşın önayak olması sayesinde çok kazanç sağlayacak bir işe girmeye, sorun yaratacak bazı kişilerden uzaklaşmaya, yapılan hataları telafi etmeye, kazancı arttırmak için yeni bir işe girmeye, sağlık olmak için düzgün beslenmeye ve rahata ermeye alamettir.

Rüyada Kadın Kadına Kavga Etmek

Sağlık sorunlarının yakın bir zaman içinde tedavi edileceği, sevilen bir kişi ile işle ilgili olarak ortaklık kurulacağı, kısa zamanda ve anda çok başarılı adımlar atılacağı, bir aldatma olayına maruz kalan bir arkadaşa destek olunacağı, eğitim hayatında yeni bir sayfa açılacağı ve başarılı bir iş hayatına sahip olunacağı ve ferahlığa çıkılacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkeğin Kadın Olması

Çok hayırlı ve güzel bir şekilde başlayan ve aynı şekilde devam eden bir projenin hiç beklenmedik bir anda çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına, hayal edilen şeylerden günden güne daha fazla uzaklaşılacağına, bolluk ve bereketin haneden uzaklaşacağına, dertlerin ve sorunların artacağına ve zor zamanlar yaşanacağına kılavuz eder.

Rüyada Beyaz Saçlı Yaşlı Kadın Görmek

İş hayatının uzun yıllardan beri yapılması sayesinde artık işlerin düzenli bir hal aldığına ve gelir gider durumunun belli olduğuna tabir edilir. Aynı zamanda ve anda, hayırlı bir haber alınması ile birlikte aile kurma konusunda bir karar verileceğine, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine ve manevi olarak büyük bir ferahlık sağlayacak bir bölgeye seyahat edileceğine alamettir.

Rüyada Kadın Görmenin Psikolojik Yorumu

İş hayatında yaşanan bereketli bir dönemin ve bu dönem içinde kazanılan mal mülkün vereceği güvenin, huzur dolu bir ruh hali yaratacağına ve bu durumun rüyalarda da huzur, mutluluk ve bereket duygularını veren semboller görülmesine olanak sağlayacağı şeklinde açıklanır. Kişinin içinde bulunan bastırılmış duyguların ya da korkuların dışa vurumu olduğu da söylenebilir.

Aynı zamanda ve anda bu rüya için, gerçek hayat içinde çok sevilen ya da hayran olunan bir kadının rüyalarda kendisine yer bulacağı gibi bir açıklama yanlış olmayacaktır.

Büyük bir sorunun çözüme kavuşması ile ele geçecek fırsatların ferah bir dönem yaşamaya vesile olması sayesinde hayal dünyasının genişleyeceği şeklinde bir açıklama getirilebilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu